آتلیه اندیشه نو ، عضو تایید شده تجارت الکترونیک اول

 

اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو


freeclupbookjest1 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو


آتلیه عکس و فیلم استودیو گروه هنری و خدماتی اندیشه نو
 

مجهز به جدیدترین سیستمهای حرفه ای عکاسی 

– با همکاری عکاسان و ویرایشگران هنرمند و متخصص 

– با قیمتی مناسب 

– مطابق با استانداردهای بین المللی 

 233 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

برای کسب اطلاعات بیشتر یک پیامک با متن عدد صفر به شماره زیر ارسال نمائید :

۱۰۰۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹

و یا به لینک زیر مراجعه فرمائیید

اطلاعات بیشتر 

 

امروزه یکی از مشکلات آتلیه های مختلف انجام کار های متنوع برای مشتریان خود میباشد ، شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای یک مشتری کاری را انجام داده اید و وقتی برای اقوام و آشنایان همان مشتری که از کار شما راضی بودند میخواهید کاری انجام دهید همش به این فکر میکنید که چگونه کار متفاوت تری را به آن ارائه کنید .

669 222b999233b55e129c0da10fbc236860%20(1) - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

شما که تمام دکور های آتلیه خود را قبلا عکاسی کرده اید و یا آتلیه شما دارای دکور مناسبی نمیباشد ….

حال شما یا باید از بستن قرارداد بگذرید و آن مشتری پیش شخص دیگری برای متفاوت تر بودن کارش برود یا دکور های خود را تغییر دهید و هزینه کنید ….

Recently%20Updated2 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

آیا میشود برای هر مشتری هزینه دکور و تجهیزات کرد ، مگر قراردادی که مینویسید این هزینه ها را پوشش میدهد ؟

ما به شما همکاری را پیشنهاد میکنیم که به وسیله آن میتوانید کار های متفاوت و دکور های متفاوتی را برای مشتریان خود ارائه کنید ….

l6340090702381 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

اجاره آتلیه برای همکاران عزیزی که تمایل به تبادل کاری و همکاری با مجموعه مار را دارند ….

بله شما با پرداخت مبلغ عکاسی به صورت هر کلیک یا هر عکس و یا پرداخت اجاره ساعتی و دریافت تمامی عکس های گرفته شده در آن زمان میتوانید از سرویس آتلیه همکار ما بهره مند شوید ….

آتلیه گروه هنری و خدماتی اندیشه نو با کادر مجرب خانم و آقا آماده ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری به همکاران عزیز میباشد …..

RED CAMERA RENTAL KIT - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

البته در صورتی که تمایل به عکاسی خود داشته باشید آتلیه با مبلغ کمتری در اختیار شما قرار میگیرد به صورت ساعتی و شما با دوربین خود میتوانید از مشتریان خود عکاسی نمائید .

1899 orig - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

عکاسی در آتلیه با موضوعات کودک ، عروس ، عروسی ، مدلینگ ، اسپرت ، پرسنلی ، صنعتی ، تجاری ، تبلیغاتی ، هنری و … قابل انجام میباشد ….

tavaalod - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

و نیز عکاسی مدلینگ برای طراحان و فروشندگان و تولیدی های لباس و پوشاک ، مدیران مجموعه های صنعتی ، چاپخانه های دیجیتال ، افست ، ریسو ، بنر ، فروشگاه های طلا و جواهرات و سنگ های قیمتی و … 

images - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

اگر بودجه شما به اجاره یک دفتر اداری بزرگ نمیرسد شما با این روش میتوانید یک دفتر قرارداد کوچک داشته و عکاسی های خود را به ما بسپارید و با سرمایه اندک سود بیشتری را حاصل کنید …

poster - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

طبق اعلام اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران تنها مراکز دارای سند اداری و تجاری حق عضویت و داشتن یک واحد صنفی مجاز را دارا میباشند و در صورت نداشتن مجوز نیز از طریق اماکن و دیگر سازمان هایی همچون شهرداری با شما برخورد خواهد شد ( منبع ) ، پس با همکاری با ما میتوانید به خواسته های خود برسید و ما برای شما کارهایتان را طبق خواسته شما و مشتریتان انجام میدهیم …

11512318671782001571251162315498116129214118 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

همچنین دانشجویان و کار آموزان عزیز نیز میتوانند تجربه بودن در محیط آتلیه حرفه ای را با هماهنگی قبلی و آفیش آتلیه از قبل کسب کرده و به مهارت های خود برای ورود به بازار بیافزایند ، شما میتوانید با دوربین خود از فضای آتلیه و نور ها استفاده کرده و از دوستان و سوژه های خود عکاسی کنید و از همین حالا به کسب درآمد و تجربه بپردازید و نگران نداشتن سرمایه و بودجه برای راه اندازی آتلیه یا کار خود نباشید ….

534368 267363360017763 246768232077276 609735 1553175980 n - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

شعار ما همیشه این است که علم و هنر و دانش چیزی نیست که فرد با خود به گور ببرد ، اگر دیگری فرستی را برای پیشرفت شما ایجاد کرد فراموش نکنید که شما نیز فرستی برای دیگری خواهید بود ، پس دست به دست با همکاری با یکدیگر به رونق این هنر و صنعت بپردازیم و راه را برای ورود افراد خلاق و هنرمندی که زیر ساخت های ورود به بازار کار و یا تجربه و اعتماد به نفس ندارند را هموار کنیم ….

2139 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو 

در راستای سیاست های دولت در ایجاد فضای شغلی و کسب و کار و نیز طرح مصوب دولت در راستای راه اندازی شغل های خانگی ( منبع ) و نیز فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای در شروع سال جدید با متن و پیام :

همه‌ى مسئولین کشور، همه‌ى دست‌اندرکاران عرصه‌ى اقتصادى و همه‌ى مردم عزیزمان را دعوت میکنم به این که امسال را سال رونق تولید داخلى قرار بدهند. بنابراین شعار امسال، «تولید ملى، حمایت از کار و سرمایه‌ى ایرانى» است. ( منبع ) 

امیدواریم ما نیز سهم کوچکی در ایجاد فضای کاری و حمایت از شما عزیزان برای انجام کار داشته باشم …

1307438095 01 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

در ضمن اضافه کنیم که دفتر آتلیه عکاسی ما دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران میباشد و وب سایت ما در ساماندهی وب سایتها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و کادر فنی ما متشکل از مهندسین و هنرمندان تحصیل کرده میباشد که حصول اطمینان شما از این واحد صنفی کاملا جلب گردد ….

fafa4e0c9160169918f1d95686385aa1 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

همچنین شما میتوانید به ما مشتری معرفی کرده و در ازای بستن قرارداد از ما پورسانت در یافت نمائید ، به شکلی کا مشتری شملا مبلغ بیشتری پرداخت نمیکند بلکه در سود ما شریک خواهید بود و تازه این احتمال وجود دارد که مشتری شما از ما بابات معرفی تخفیف نیز دریافت کند ….

پس از همین امروز شروع به فعالیت کنید و درآمد خود را داشته باشید ….

IMAGE634718589436706240 - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

تشریفات و خدمات مجالس نیز برای تکمیل سرویس ها و خدمات خود میتوانند با با همکاری جدیدی را آغاز کنند …

در اینجا به قسمتی از طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی اشاره میکنیم ( منبع ) :

طرح ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی

  تعاریف:

 flag iran - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو

–  مشاغل یا کسب و کار خانگی: آن دسته از فعالیت هایی است که توسط عضو یا اعضا خانواده در فضای مسکونی در قالب یک طرح کسب و کار بدون مزاحمت و ایجاد اخلال در آرامش واحد های مسکونی همجوار شکل می گیردو منجر به تولید خدمت یا و یا کالای قابل عرضه به بازار خارج از محیط مسکونی می گردد. شاغلین کسب و کار مذکور برای کسب منافع به صورت های ذیل فعالیت می نمایند:
۱-    انجام فعالیت به صورت کارمزدی برای کارفرمای خارج از محیط مسکونی
۲-    انجام فعالیت مستقل اعم از تامین مواد اولیه تا عرضه و محصول به خارج از محیط مسکونی
۳-    انجام فعالیت به صورت تعاونی ،اتحادیه ویا مشارکت با بنگاه های بالا دستی تامین کننده مواد اولیه و عرضه محصول آنان در بازار ، ترجیحا به صورت کسب و کار خوشه ای
–    پشتیبان : منظور اشخاص حقیقی یا حقوقی هستند که مسئولیت حمایت از تعدادی از شاغلین خانگی را در کل فرآیند تولید و  ارائه خدمات، اعم از آموزش، تهیه و توزیع مواد اولیه و ابزار کار (حسب مورد ) ، مشاوره ، طرحی ، نوآوری ، بسته بندی ، بازاریابی و فروش به عهده بگیرند.
–    افراد تحت پوشش: افرادی که متقاضی انجام فعالیت تحت پوشش پشتیبان
می باشند.
–    مستقل (خوداشتغالی) : نوعی اشتغال  است که فرد می تواند با اتکاء به توان شخصی، خلاقیت و ابتکار ، به شکل خویش فرمایی به فعالیتهای تولیدی و خدماتی بپردازد که در نتیجه منجر به کسب در آمد و ایجاد فضای کسب و کار می شود.

baner andisheh no - اجاره آتلیه همکار استودیو عکس و فیلم گروه هنری و خدماتی اندیشه نو  

برای کسب اطلاعات بیشتر یک پیامک با متن عدد صفر به شماره زیر ارسال نمائید :

۱۰۰۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹

و یا به لینک زیر مراجعه فرمائیید

اطلاعات بیشتر 

 


ارسال نظر


دو × دو =