Description: C:\Users\nasiri\Desktop\Desktop Fors\logo.jpg

این فرم قرارداد توسط گروه هنری و خدماتی اندیشه نو تهیه و تنظیم شده است

و به صورت کاملا رایگان در جهت استفاده عروس خانم ها و سالن های زیبای و آرایشی ارائه شده است

هرگونه کپی برداری و استفاده تنها با ذکر نام منبع بلا مانع میباشد و لاغیر

این فرم به صورت خیلی شکیل و زیبا در قالب یک فایل قابل دانلود ارائه شده است و این صفحه تنها پیش نمایش بند های این فرم میباشد

برای دانلود این قرارداد روی لینک زیر کلیک کنید

روی من کلیک کنید

تلفن تماس : 09194929509

وب سایت : www.andisheh-no.com

ایمیل : info@andisheh-no.com

بدین وسیله این قرارداد در تاریخ -- / -- / ---- فی ما بین سالن زیبایی و آرایشی ................................................................................... به آدرس ......................................................................................... و شماره تماس ..................................................... و شماره همراه ........................................................ به شماره پروانه کسب .................................... صادره از اتحادیه ........................................................ که از این به بعد در این قرار مجری نامیده میشود و آقا / خانم ............................................ به شماره شناسنامه ......................... فرزند ............................ با شماره تماس ............................... و شماره همراه ..................................................... به آدرس ...................................................................................................... که در این قرارداد تحت عنوان متقاضی نامیده میشود با شرایط معلوم و مندرج در این برگ منعقد میگردد .

شرایط قرارداد :

1 - مجری متعهد میشود خدمات خود را بر اساس نمونه کار های گذشته خود و در حد کیفیت توافق شده به متقاضی ارائه نماید .

2 - مجری متعهد میشود در صورتی که متقاضی در خواست استفاده از مواد مرغوب و درجه یک خارجی داشته باشد و هزینه آن در قرارداد محاسبه شده باشد ، از مواد اصل و مرغوب توافقی استفاده نماید .

3 - متقاضی میبایست در راس ساعت -- : -- در تاریخ -- / -- / ---- در محل کار مجری به آدرس ذکر شده در بالا حضور به عمل آورند تا خدماتی از قبیل اصلاح ابرو ، بند صورت ، رنگ مو ، کوتاهی مو ، پاک سازی پوست ، اپیلاسیون ، ماساژ ، مش ، صافی و کراتینه مو و ................................................................................................................................................................................................ را که قبل از روز مراسم عروسی انجام میشود برای متقاضی اجرا کند ( توجه : مواردی که در لیست سرویس به متقاضی از جانب مجری نمیباشد خط بخورد ) .

- مجری متعهد است از مواد زیبایی و آرایشی و ابزار ذکر شده در زیر در این تاریخ -- / -- / ---- مورد استفاده قرار دهد .

لیست موارد : ...........................................................................................................................................................................................................................................

- خانم ....................................... با مسئولیت ........................................................................ در سالن مسئول سرویس به متقاضی در این تاریخ میباشند .

4 - متقاضی میبایست در راس ساعت -- : -- در تاریخ -- / -- / ---- در محل کار مجری به آدرس ذکر شده در بالا حضور به عمل آورند تا خدمات اصلی روز مراسم عروسی از قبیل آرایش ، شینیون ، براشینگ ، تتو ، کاشت ناخن و مانیکور ، میکاپ ، بافت و اکستیشن مو و ................................................................................................................................................................................................................................ به ایشان ارائه کند ( توجه : مواردی که در لیست سرویس به متقاضی از جانب مجری نمیباشد خط بخورد ) .

- مجری متعهد است از مواد زیبایی و آرایشی و ابزار ذکر شده در زیر در این تاریخ -- / -- / ---- مورد استفاده قرار دهد .

لیست موارد : ...........................................................................................................................................................................................................................................

- خانم ....................................... با مسئولیت ........................................................................ در سالن مسئول سرویس به متقاضی در این تاریخ میباشند .

5 - مجری متعهد میشود حتمی از شخص ذکر شده در بند 3 و 4 به عنوان مسئول سرویس به متقاضی و یا شخصی در همان سبک و درجه کاری در تاریخ های ارائه سرویس به متقاضی استفاده نماید .

6 - در صورتی که مجری از مواد و ابزار ذکر شده در این قرارداد استفاده ننماید و کار وی با نمونه کار نمایشی آن متفاوت باشد متقاضی حق اعتراض و شکایت از ایشان را دارند ولاغیر .

7 - مبلغ کل خدمات ارائه شده به متقاضی از طرف مجری ................................ تومان میباشد که متقاضی میبایست در تاریخ عقد این قرارداد 50 درصد مبلغ کل قرارداد را به صورت نقدی به مجری بابت پیش پرداخت پرداخت نمایند و الباقی مبلغ قرارداد میبایست تا قبل از روز مراسم از طرف متقاضی به مجری پرداخت گردیده و تسویه حساب کامل شود .

8 – در صورت انصراف قرارداد از جانب طرف قرارداد به دلیل وارد آمدن خسارت به مجری 20% از رقم کل قرارداد کسر و الباقی به طرف قرارداد عودت خواهد شد .

9 - مدت اعتبار این قرارداد فقط تا پایان روز مراسم میباشد و بعد از آن مجری هیچگون مسئولیتی نسبت به ارائه خدمات فوق نخواهد داشت  و در صورت عدم مراجعه و پیگیری مشتری در این زمان مجری تعهدی در قبال ارائه سرویس به متقاضی نداشته و نرخ خدمات به روز محاسبه خواهد شد  .

10 - رعایت کلیه شئونات اسلامی و اخلاقی بر عهده مشتری خواهد بود و ایشان مسئول عواقب قانونی عدم رعایت اصول فوق خواهد بود .

11 – در صورت ارائه خدمات اضافه ، بنا به تقاضای متقاضی هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه و دریافت میگردد .

12 - متقاضی خود مسئول مراغبت از اموال و وسایل شخصی و طلا و جواهر خود در محیط سالن میباشد و میبایست در جهت حفظ و نگهداری آنها کوشا باشد و با توجه به تردد افراد مختلف در سالن مجری تعهدی در این رابطه بر عهده نداشته و مسئولیتی قبول نمیکند .

13 – هرگونه اختلافی که بین طرفین بروز نماید در نهایت باید مورد حکمیت اتحادیه قرار گیرد و اتحادیه فقط در چهار چوب مفاد مندرج در این قرارداد و بدون جانب داری از طرفین حق اعمال نظر و حکمیت خواهد داشت ولاغیر و این مورد به نظر و تایید مشتری و مجری رسیده است .

14 - این قرارداد در دو برگ و دو نسخه واحد الشکل با 14 بند تهیه و تنظیم شده است که یکی نزد مجری و دیگری نزد متقاضی میماند .

ملاحضات و سایر موارد : ......................................................................................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................................................................................................................................

بدین وسیله با امضاء خود کلیه بند ها و موارد مندرج در این دو برگ قرارداد به تایید اینجانبان متقاض ( مشتری ) و مجری میرسد .

امضاء داماد                                        امضاء عروس                                    امضا و مهر متصدی واحد صنفی ( سالن زیبایی و آرایشی )