آتلیه اندیشه نو دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران


آتلیه اندیشه نو دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران

etehadiye%20akso%20film%20 %20andisheh%20no - آتلیه اندیشه نو دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران

آتلیه اندیشه نو با کسب مجوز و پروانه کسب از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران با شماره 2744 مشغول فعالیت است

مدیر واحد صنفی ، سر کار خانم دنا اسقایی تحصیل کرده دانشگاهی  در رشته فیلم سازی میباشند و دوره های مختلف بازیگری ، کارگردانی ، فیلم سازی و غیره را در واحد های مجاز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیده اند ، پس از گذراندن امتحان ورودی اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران و کسب نمره قبولی در سال 89 و طی انجام مراحل اداری موفق به کسب پروانه کسب شدند .

آقای نیما نصیری همسر ایشان نیز تحصیل کرده دانشگاهی در رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار میباشند و پس از سال ها کسب تجربه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری و تدوین فیلم در کنار پدر و مادر هنرمندشان در سال 92 پس از گذراندن امتحان ورودی اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران و کسب نمره قبولی و طی مراحل اداری همچون عدم سوء پیشینه و تست اعتیاد و غیره با معرفی سرکار خانم دنا اسقایی موفق به کسب پروانه مباشرت واحد صنفی اندیشه نو و نیز دریافت کارت عضویت اتحادیه شدند .

در حال حاضر آقای مهندس نصیری به عنوان وکیل قانونی همسرشان سرکار خانم دنا اسقایی ( دارای وکالت نامه ثبت شده در دفتر اسناد رسمی ) و نیز مباشر ایشان در دفتر اندیشه نو به عنوان سرپرست پرسنل اندیشه نو فعالیت دارند و امور عکاسی داخل آتلیه و عکاسی از بانوان و عروس نیز برعهده سرکار خانم دنا اسقایی میباشد .

گروه اندیشه نو همواره رابطه خوبی با همکاران و آتلیه های دیگر داشته و در بر پایه این همکاری همواره سعی بر به روز بودن و ارائه سرویس بهتر به همکاران و مشتریان محترم و استفاده از تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا داشته است و امیدوار است در سایه اساتید محترم این رشته بتواند شاگرد خوبی بوده و درس پس بدهد .

آتلیه اندیشه نو همواره اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران را به عنوان مرجع و منبع صنفی دانسته و پیرو بخش نامه ها ، ابلاغات و دستور العمل های این اتحادیه عمل مینماید و لاغیر ، همچنین همیشه همکاران را دعوت به دریافت مجوز از این اتحادیه کرده و میکند .

امیدواریم مشتریان محترم نیز به جهت احترام به خود و این اتحادیه واحد های مجاز را برای دریافت سرویس های مرتبط انتخاب نمایند و از بستن قرارداد با دفاتر زیر زمینی و تالار ها جدا خود داری فرمایند ، زیرا این قرارداد ها قابل پیگیری و شکایت نمیباشند .

به اطلاع تمامی بازدید کنندگان ، همکاران و مشتریان عزیز میرسانیم که تنها وب سایت رسمی اتحادیه عکاسان و تصویر برداران تهران با آدرس زیر قابل مشاهده میباشد .

http://www.aaft.ir/

با تغییرات خوبی که مدیرت اتحادیه جناب آقای مهر آئین در اتحادیه و وب سایت آن ایجاد کرده اند به زودی در وب سایت اتحادیه واحد های مجاز قابل مشاهده و پیگیری و استعلام خواهند بود .

با تشکر از توجه شما

آتلیه عکس و فیلم اندیشه نو


ارسال نظر


2 × سه =