مهندس سید نیما نصیری نائینی کاندیدای انتخابات شورای شهر تهران
لیست و کد انتخاباتی نماینده و کاندیدا تایید صلاحیت شده انتخابات شورای شهر اسلامی تهران در خرداد ۱۴۰۰ ۸۲۱۱ مهندس سید نیما نصیری نائینی

متن بیانیه مهندس سید نیما نصیری ناینی

به نام خداوند جان و خرد
با عرض سلام و ارادت

در این برهه از زمان ، نه میتوانم بگویم رای بدهید و نه میتوانم بگویم ندهید و این اختیار و حقی است برای افراد یک جامعه که خود تصمیم درستی از نگاه خود بگیرند و نتیجه تصمیم خود را نیز پس از آن قبول کنند .

همگی ما آنقدر افراد با وعده های مختلف و مدارک تحصیلی شبهه دار دیده ایم که سخت است باور خیلی چیز ها برای همه ما .

اینجانب متاسفانه از طرف صنف و اتحادیه ها و سازمان صمت و شاید مجموعه اصناف نیز شرایط خوبی را برای حمایت از جامعه هنرمندان و فعالین هنری دارای پروانه کسب و بدون آن به طور جدی ندیدم و شاید هم به این دلیل باشد که اصناف و هنرمندان ، نقشی در تصمیمات معمولا ندارند و حضوری در جایگاه های تصمیم گیری ندارند و متاسفانه برخی مردم و مسئولین بر این باور هستند که تمامی امور باید در دست احزاب و تشکلات و بخصوص سیاسیون باشد .

خدا را شاکرم که در هیچ حزب و دسته و گروهی نیستم و تنها به جهت آنکه بگویم ، آمدیم و بودیم در انتخابات شورای شهر تهران شرکت کردم و در ابتدا هیچ تصوری از تایید شدن یا نشدن صلاحیتم ، گاها به جهت شیطنت برخی نداشتم و به جهت حفظ محیط زیست به هیچ عنوان تبلیغات چاپی نداشته و ندارم و البته که در هیاهوی گروه ها و یار کشی ها نیز شاید خنده دار باشد ، توقع دیده شدن ، فقط میتوانیم بگوییم که ، آمدیم و بودیم … و متهم نشویم که نبودیم که بها داده نشدیم .

قطعا در هیاهو و کمپین های تبلیغاتی و هزینه های سنگین برخی ، نام کوچک من دیده نخواهد شد و البته که هنوز جامعه ما نیز متاسفانه به آن بلوغ اندیشه نرسیده است که جای تبلیغات رنگارنگ به برنامه و توانایی و دانش و تحصیلات افراد بها داده شود و فرصت به جوانان برای خدمت داده شود .

اما میتواند برایم به عنوان یک علاقه مند به مستند اجتماعی و خبری و کنشگر اجتماعی ، تجربه ای باشد از مشاهدات و ادراک مستند در رابطه با روند ثبت نام و تایید صلاحیت ها و نگاه به روند برگزاری انتخابات در این موضوع به عنوان شاهد عینی .

هرچند تک تک ما در قبال شهر خود مسئول هستیم و ناظر و امور شهری از آلودگی تا حفظ محیط زیست و طبیعت ، دغدغه همه ما مردم برای خود و نسل های بعد باید باشد .

اما شورای شهر نقش پر رنگی به عنوان نماینده مردم در انتخاب شهردار و نظارت بر امور شهری دارد و انتخاب غیر سیاسی و غیر حزبی که تصمیمات یکسو و یک جهت نداشته باشند ، میتواند باعث اتفاق های مثبتی در این امر گردد .

بخصوص در پرداختن به فرهنگ و هنر و چهره شهر ، در تصمیمات شهری و به کارگیری هنرمندان در زیباسازی شهر .

بگذریم ، اینجانب سید نیما نصیری نائینی ، مهندس تکنولوژی نرم افزار و کارشناس حرفه ای عکاسی خبری و دانشجوی کارشناسی ارشد هنر های تجسمی ، عضو کوچکی از خانواده اصناف و خانواده هنر ایران و جامعه مهندسین ، در این دوره کاندید تایید صلاحیت شده انتخابات شورای شهر هستم ، که خود روند تایید صلاحیت کاندیدا ها نیز دارای داستان قابل توجهی است ، که ترازوی صلاحیت چه میتواند باشد .

در هر حال ، اگر گذرتان به صندوق رای افتاد و تمایل به رای دادن داشتید ، میتوانید در رابطه با بنده نیز با تحقیق ، توجه بفرمائید .

با احترام و آروزی شهری سالم و پویا و مدرن و پاک

سید نیما نصیری نائینی
۲۰ خرداد ۱۴۰۰

رزومه و فعالیت های مهندس سید نیما نصیری نائینی

 • مهندس تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر
 • کارشناس عکاسی خبری
 • کارشناس ارشد هنر های تجسمی ( عکاسی )
 • عضو جامعه هنرمندان ، اصناف و مهندسین کشور
 • عضو رسمی اتحادیه عکاسان تهران
 • عضو فدراسیون بین المللی هنر عکاسی ، فیاپ
 • عضو انجمن عکاسان نگاه
 • عضو باشگاه عکاسان طنین
 • خبرنگار نشریه پیام گستر
 • عضو موسسهه توسعه هنر های تجسمی معاصر و صندوق هنرمندان و هنر کارت
 • عضو سازمان بین المللی دانشگاهیان isic و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

اسامی و کد انتخاباتی کاندیداهای تأییدصلاحیت‌شده شورای شهر تهران اعلام شد

” ایمان قربانی ” رئیس کمیته اطلاع‌ رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران از اعلام اسامی و کد انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران خبر داد .
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، ” ایمان قربانی ” رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران از اعلام اسامی و کد انتخاباتی کاندیداهای شورای اسلامی شهر تهران خبر داد .

کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات تهران ایمان قربانی رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و تبلیغات با اعلام این خبر گفت کاندیداها می‌توانند از کد انتخاباتی خود برای چاپ تراکت ، بنر و سایر موارد تبلیغاتی اعم از بسترهای فضای مجازی که با وجود بیماری کرونا بسیار کاربردی است استفاده کنند .

قربانی گفت مدت زمان فعالیت تبلیغات انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر تهران ، از ۱۴۰۰.۰۳.۲۰ شروع می‌شود و تا ساعت ۷ صبح روز پنجشنبه ۱۴۰۰.۰۳.۲۷ به‌مدت ۷ روز ادامه دارد و کاندیداها می‌توانند در زمان مقرر تبلیغات خود را انجام دهند .

برای مشاهده اسامی و کد انتخاباتی نامزدهای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر روی اینجا کلیک نمایید.

اسامی و کد انتخاباتی نامزد های ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران

تاریخ انتخابات ، ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

عکس انتخابات ، پوستر انتخاباتی ، تراکت تبلیغاتی ، بنر انتخاباتی ، عکاسی و طراحی تبلیغ کاندیدا انتخاباتی ، استودیو و آتلیه اندیشه نو

‫۱/۵ ‫(۱ نظر)