خبر برگزاری جشنواره D.I.F-IRAN


 

خبر برگزاری  جشنواره D.I.F-IRAN

تهران – مصلي بزرگ امام خميني (ره)

 2 الی  5 خرداد ماه 1391

Digital Imaging Festival

، بدينوسيله خبر برپايی يکی ديگر از سری جشنواره ها  ( Digital Imaging Festival Iran ) را به آگاهی ميرساند . مهمترين و تخصصی ترين نمايشگاه تجهيزات و لوازم عکاسی و تصويربرداری که نخستين بار در سال 1383 در کشور ايران شکل گرفت . به زودی پس از گذشت 8 سال از تولدش جديدترين نوآوری های اين  صنعت را برای چهاردهمين دوره همزمان با نمايشگاه عکس در معرض ديد و قضاوت عموم قرار خواهد داد .

جشنواره IRAN  D.I.F که در بين ساير نمايشگاهها تخصصی در ايران مقامی را به خود اختصاص داده است، امسال در2 الی 5 خرداد ماه سال 1391  مصادف با ( 22-25 May 2012 ) برای نهمين بار در تهران با حضور 70 نمايندگی داخلی و خارجی از 20 کشور در بزرگترين سالن نمايشگاهی ايران در  سايت مصلای بزرگ    امام خمينی (ره) برگزار خواهد شد.

اين جشنواره، محل نمايش آخرين نوآوريها و دستاوردها در زمينه های دوربين های عکاسی و                     تصويربرداری آماتور و حرفه ای ، قطعات و لوازم انواع دوربين ، آخرين تکنولوژی لوازم فيلم سازی ، تصويربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه ، انتقال اطلاعات ، تکنولوژی سمعی بصری ، خدمات و تجهيزات لابراتوار ، سيستم های کنترل ، تجهيزات عکسبرداری و تصويربرداری متحرک ،   تجهيزات  استوديو های عکاسی ، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشين آلات چاپ عکس و …. می باشد .

هدف از برگزاری اين جشنواره تبادل اطلاعات و آشنايی هرچه بيشتر صاحبان صنايع ، تجار و متخصصين و علاقمندان با آخرين دستاوردهای صنعت تصويربرداری می باشد که با حمايت اتحاديه عکاسان و فيلمبرداران تهران و اتاق بازرگاني و صنايع ايران و بلژيک برگزار مي گردد.

بازديدکنندگان از اين جشنواره می توانند با دريافت آموزش های علمی و عملی رايگان در کلاسهای آموزش تخصصی عکاسی ، سمينارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از                    برنامه های جنبی اين جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمير و سرويس رايگان انواع دوربين عکاسی و تصويربرداری بهره مند گردند .

ضمنا ً در اين جشنواره گالری عکس هنرمندان عکاس کشورمان نيز برپا مي باشد.

بازديد ويژه متخصصين از ساعت 12 الی 14 و بازديد ويژه عموم از ساعت 14 الی 20 می باشد .

 

                                                                                                                  با تشکر

                 ستاد برگزاری جشنواره


ارسال نظر


16 − 7 =