خبر برگزاری جشنواره D.I.F-IRAN


 

خبر برگزاری  جشنواره D.I.F-IRAN

تهران – مصلی بزرگ امام خمینی (ره)

 ۲ الی  ۵ خرداد ماه ۱۳۹۱

Digital Imaging Festival

، بدینوسیله خبر برپایی یکی دیگر از سری جشنواره ها  ( Digital Imaging Festival Iran ) را به آگاهی میرساند . مهمترین و تخصصی ترین نمایشگاه تجهیزات و لوازم عکاسی و تصویربرداری که نخستین بار در سال ۱۳۸۳ در کشور ایران شکل گرفت . به زودی پس از گذشت ۸ سال از تولدش جدیدترین نوآوری های این  صنعت را برای چهاردهمین دوره همزمان با نمایشگاه عکس در معرض دید و قضاوت عموم قرار خواهد داد .

جشنواره IRAN  D.I.F که در بین سایر نمایشگاهها تخصصی در ایران مقامی را به خود اختصاص داده است، امسال در۲ الی ۵ خرداد ماه سال ۱۳۹۱  مصادف با ( ۲۲-۲۵ May 2012 ) برای نهمین بار در تهران با حضور ۷۰ نمایندگی داخلی و خارجی از ۲۰ کشور در بزرگترین سالن نمایشگاهی ایران در  سایت مصلای بزرگ    امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

این جشنواره، محل نمایش آخرین نوآوریها و دستاوردها در زمینه های دوربین های عکاسی و                     تصویربرداری آماتور و حرفه ای ، قطعات و لوازم انواع دوربین ، آخرین تکنولوژی لوازم فیلم سازی ، تصویربرداری و نورپردازی و نرم افزارهای مربوطه ، انتقال اطلاعات ، تکنولوژی سمعی بصری ، خدمات و تجهیزات لابراتوار ، سیستم های کنترل ، تجهیزات عکسبرداری و تصویربرداری متحرک ،   تجهیزات  استودیو های عکاسی ، چاپ عکس در قطعات بزرگ و ماشین آلات چاپ عکس و …. می باشد .

هدف از برگزاری این جشنواره تبادل اطلاعات و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان صنایع ، تجار و متخصصین و علاقمندان با آخرین دستاوردهای صنعت تصویربرداری می باشد که با حمایت اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران و اتاق بازرگانی و صنایع ایران و بلژیک برگزار می گردد.

بازدیدکنندگان از این جشنواره می توانند با دریافت آموزش های علمی و عملی رایگان در کلاسهای آموزش تخصصی عکاسی ، سمینارهای تخصصی ، کارگاههای آموزشی جهت آماتورها مشارکت نموده و از                    برنامه های جنبی این جشنواره شامل ارائه خدمات آموزشی و تعمیر و سرویس رایگان انواع دوربین عکاسی و تصویربرداری بهره مند گردند .

ضمنا ً در این جشنواره گالری عکس هنرمندان عکاس کشورمان نیز برپا می باشد.

بازدید ویژه متخصصین از ساعت ۱۲ الی ۱۴ و بازدید ویژه عموم از ساعت ۱۴ الی ۲۰ می باشد .

 

                                                                                                                  با تشکر

                 ستاد برگزاری جشنواره


ارسال نظر