دریافت کد رهگیری و درج در قرارداد فیلمبرداری و عکاسی آتلیه اندیشه نو


به اطلاع کلیه مشتریان عزیز دفتر اندیشه نو میرسانیم ،

کلیه قراداد های دفتر گروه آتلیه عکاسی و فیلمبرداری اندیشه نو از تاریخ 01/06/92 به بعد بنا به ابلاغ اتحادیه محترم عکاسان و فیلمبرداران تهران در فرم قرارداد ارائه شده از این اتحادیه مندرج میگردد .

با توجه به اقدامات خوب و موثر اتحادیه از این پس میبایست دفتر اندیشه نو مانند دیگر دفاتر مجاز تاریخ مراسم های خود را به همراه نام داماد و نام تالار و شماره همراه داماد در سامانه اتحادیه ثبت نماید .

آدرس این سامانه http://www.eakasan.com میباشد و یکی از اقدامات خوب و موثر اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران در جهت جلوگیری از کار دفاتر زیر زمینی و غیر مجاز و تحمیل فیلمبردار و عکاس برخی تالار ها و سالن های زیبایی به مشتریان خود میباشد .

در همان زمان ثبت اطلاعات داماد و محل برگزاری مراسم به صورت در لحظه برای موبایل آقای داماد عزیز پیامکی با متن زیر ارسال میگردد :

جناب آقای ( نام داماد ) مراسم شما با کد ( کدر رهگیری ) ذر سامانه اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران ، توسط واحد مجاز اندیشه نو ثبت گردید 

توجه داشته باشید که میبایست شماره ارسال کننده پیامک حتما با شماره 10006622 98+ یکی باشد .

پس اگر متن بالا با شماره ذکر شده را دریافت کردید تعجب نکرده و در جریان این امر باشید که قرارداد شما در واحد مجاز بسته شده است و در سامانه ثبت شده است .

آتلیه اندیشه نو تا قبل از ساعت 12 صبح روز مراسم میتواند این اطلاعات را ویرایش نماید و پس از آن سامانه تغییری ایجاد نمیکند ، و در تالار و روز مراسم بازرسان اتحادیه و اماکن کارت مجوز فیلمبردار دفتر اندیشه نو و کد رهگیری ثبت شده را چک کرده و پس از تایید مدارک دستور به ادامه کار مینمایند .

امیدواریم با این اقدام و همکاری همه اعضاء مجاز خدماتی هر چه بهتر و در خور شما به شما ارائه گردد .

با تشکر از شما

گروه آتلیه عکاسی و فیلمبرداری اندیشه نو

logo - دریافت کد رهگیری و درج در قرارداد فیلمبرداری و عکاسی آتلیه اندیشه نو

Art & Services Group Andisheh No

تلفن تماس : 05 14 7795 21 98 + , 79 13 7795 21 98 +

تلفکس : 51 45 7791 21 98 +

همراه : 509 29 49 919 98 +

وب سایت آتلیه : https://andisheh-no.com/
پست الکترونیکی آتلیه :  info@andisheh-no.com
تماس با منشی پاسخگوی پیامک 24 ساعته : با ارسال اس ام اس به این شماره 509 29 49 919 1000 98 +
آدرس : ایران ، تهران ، تقاطع خیابان آیت و دماوند ، روبروی سینمای ماندانا ، جنب بانک اقتصاد نوین ، پلاک 581 ، طبقه 2 ، واحد 3
 


ارسال نظر


هشت − چهار =