Advertising and industrial photography conditions for fashion and clothing and modeling photo clothes

شرایط عکاسی تبلیغاتی و صنعتی مد و پوشاک و لباس عکس مدلینگ

نکته : در پائین همین صفحه در انتهای این پست ، نمونه عکس هایی از برخی پروژه های انجام شده عکاسی مدلینگ ، پوشاک ، صنعتی و تبلیغاتی موجود و قابل مشاهده میباشد .

چرا ما رو به لینک هدایت میکنید و پشت تلفن توضیحات نمیدهید ؟

وقتی پشت تلفن یا حضوری صحبت میشه ، ممکنه وقت شما و ما گرفته بشه و اینکه شاید اصلا نخواین با ما همکاری کنید و همکار باشید و بخواین تعرفه در بیارید یا نه مشتری باشید و بخواین از چند جا قیمت بگیرید .

پس با چند کلیک ساده در سایت همه موارد بیان شده از لیست و تعرفه خدمات و قیمت عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و مدلینگ و همه پاسخ ها به پرسش هایی که مد نظر دارید را در سایت دریافت میکنید و در تکرار یک فرایند تکراری و بروز اشتباه نیز جلوگیری میشه و در صرف وقت و انرژی دو طرف نیز صرفه جویی خواهد شد و قدرت مقایسه و انتخاب مشتری بیشتر خواهد شد .

همچنین ممکنه موضوعی رو ما فراموش کنیم به شما بیان کنیم یا شما بعدا فراموش کنید و باعث دلخوری و اختلاف نظر بشه ، پس بهترین راه اینه که ما و شما در قالب استانداردی ارتباط اولیه داشته باشیم و شما اطلاعات اولیه ثابتی رو که نیاز هست دریافت کنید و در زمان مناسب بررسی کنید و سپس در صورت مورد تایید بودن با ما تماس بگیرید .

هزینه عکاسی تبلیغاتی و صنعتی چقدر میشه ؟

شما میتوانید از طریق لینک زیر لیست قیمت خدمات ما را مشاهده نمائید

نرخ و قیمت خدمات عکاسی تبلیغاتی صنعتی مدلینگ تجاری ( جهت مشاهده روی لینک آبی کلیک کنید )

بهترین اتلیه عکاسی تبلیغاتی صنعتی مدلینگ پوشاک در تهران لیست قیمت عکس و فیلم
بهترین اتلیه عکاسی تبلیغاتی صنعتی مدلینگ پوشاک در تهران لیست قیمت عکس و فیلم نرخ مصوب در شرق تهران محله نارمک خیابان دماوند اتلیه عکاسی اندیشه نو

شماره تماس با ما : ۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹ نصیری

چرا قیمت برخی بالاتر یا پائین تر هست و فرق تعرفه خدمات در چیست ؟

هر کسی سبک کار خودش رو داره و هزینه های خودش رو ، هر کسی نمونه کار و تجهیزات خاص خودش رو داره ، بنابراین بر اساس هزینه های یک فرد و توانمندی و سوابق و نمونه کار هاش و … هزینه تمام شده برای هر شخص فرق داره .

تازه هر پروژه ممکنه با پروژه دیگر ظاهری شبیه باشه اما در عمل با هم فرق داشته باشند .
مثلا عکاسی از یک کلاه یا شال و … میشه روی یک میز انجام بشه ، میشه با مدل توی بک سفید انجام بشه ، میشه توی باغ و عمارت و لوکیشن ها و دکور های مختلف انجام بشه ، میشه توی سطح شهر انجام بشه ، میشه توی شمال و جنوب ایران یا حتی کشور های دیگه انجام بشه .

تازه خود مدل ممکنه دستمزد های مختلفی داشته باشه و چهره مدل ها و توانایی اونها توی پز گرفتن خیلی فرق داره با هم .

ممکنه برای هر جایی لنز و دوربین و تجهیزات نوری و … مختلفی لازم باشه یا پوزر برای ژست دادن به مدل برای عکاسی یا طراح لباس و مکاپ کار و آرایشگر و … نیاز باشه و یا ابعادی که میخواهید بعد عکس رو چاپ کنید خلی بزرگ باشه و دوربین بسیار قوی لازم باشه .

از هزینه های محل دفتر عکاس و اجاره ها و مالیات و … هم که اگر کاسب باشید خبر دارید ، پس فرق داره مثلا یکی کنار خیابون با وانت خیار بفروشه یا توی یک میوه فروشی شیک و دست چین شده و درجه یک به شما میوه بفروشه ، عکاسی هم همینه .

نمونه کار طراحی تبلیغاتی و گرافیکی و عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی
نمونه کار طراحی تبلیغاتی و گرافیکی و عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی – دلیل تفاوت کار نمونه پروژه و قیمت ها

آیا شما مدل برای عکاسی هم دارید ؟

شما میتوانید خودتان با مدل برای عکاسی هماهنگ بفرمائید و یا از ما بخواهید مدل برای شما هماهنگ کنیم ، باید توجه کنید که ما عکاس هستیم و مدل یک شغل جداگانه است که بر اساس سایز مد نظر شما و آقا و خانم یا کودک و نوجوان پسر و دختر بودن توسط ما اگر بخواهید فردی برای کار های شما انتخاب میشود که البته دارای دستمزد جداگانه از عکاسی است و حرفه ای جداگانه است ، اگر شما بخواهید مدل رایگان و ارزان داشته باشید باید از مدل های خودتون استفاده کنید یا بدون مدل عکاسی کنید .

مراحل هماهنگی برای عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی ؟

۱- ابتدا لیست قیمت ما را مشاهده کنید .

۲- تعداد دقیق کار هاتون و اینکه در فضای بیرونی یا داخلی یا با بک سفید میخواد عکاسی بشه رو مشخص کنید .

۳- کار هاتون رو اتو کشیده و مرتبط و جدا شده از قبل آماده کنید برای ارائه به عکاس و تا حد امکان رنگ و طرح های جذاب و بدون زدگی و بدون چروک رو برای عکاسی انتخاب کنید .

۴- با کمک عکاس یک مدل با دستمزد مناسب و در سطح محصولات خود را انتخاب و استعلام دستمزدش و آزاد بودن او برای روز عکاسی رو بگیرید .

۵- با مکاپ کار یا آرایشگری برای مدل هماهنگ کنید و یا به مدل بگوئید که برای روز عکاسی مکاپ ساده و لایتی داشته باشد و اکسسوری های لازم برای عکاسی رو مدل و خودتون آماده کنید ، مثلا برای عکاسی کلاه میگین مدل پوشاکی مانند شلوار و کفش عینک و لباسی اگر داره بیاره و اگر خودتون هم دارید بیارید که ست جذابی برای عکاسی باشه .

۶- با عکاس روزی رو فیکس کنید برای عکاسی و اگر عکاسی در فضای بیرونی است و یا باغ و عمارت ، جهت آفیش و رزرو لوکیشن اگر پولی و دارای ورودی جداگانه است هماهنگ کنید تاریخ و ساعتی رو و مناسب میزان توان عکاسی در یک روز با کیفیت خوب تعداد محصول انتخاب کنید و از عکاسی کیلویی و تعداد خیلی بالا در یک روز پرهیز کنید ، چون مدل در مرور عکاسی طولانی با چهره خسته و غیر استاندارد جلوی دوربین ظاهر خواهد شد .

۷- اگر میخواهید عکس های شما رتوش یا طراحی شود ، از قبل با عکاس هماهنگ شوید و هزینه آن را نیز بپرسید و سپس روزی را برای عکاسی با عکاس ، مدل و لوکیشن عکاسی هماهنگ کنید .

۸- اگر برای عکاسی در محلی مجوزی نیاز هست ، مانند خیابان و یا محل های عمومی و تاریخی از قبل برای عکاسی هماهنگ کرده و مجوز های لازم را دریافت کنید ، مسئولیت این امر با صاحب برند یا مسئول تبلیغاتی تولیدی است .

۹- بهتره یک نفر مدیر اجرایی یا تبلیغاتی یا صاحب برند در زمان عکاسی کنار عکاس باشه و توضیحات مد نظرش رو در زمان عکاسی با عکاس در میان بگذاره و اگر اصلاحی نیاز هست در زمان عکاسی انجام شود و نه بعد آن .

۱۰- پس از عکاسی شما یک فایل زیپ فشرده دریافت میکنید که در آن دموی عکس های گرفته شده است ، باید از میان آنها عکس های مد نظر را انتخاب کنید و سپس هزینه معادل انها را پرداخت کنید و فایل اصلی عکس ها یا در صورت توافق برای رتوش ، عکس های رتوش شده را دریافت کنید .

۱۱- هزینه مدل و هزینه لوکیشن عکاسی در صورت هزینه دار بودن و هماهنگی از طرف عکاس با نظر و توافق مشتری به همراه مبلغی به عنوان بیعانه از مشتری ( مدیر برند ) قبل از روز عکاسی و موقع سفارش دریافت میشود و الباقی موقع تحویل فایل عکس ها و قبل تحویل آنها باید تسویه شود .

۱۲- پس از هماهنگی عکاسی و قطعی شدن زمان و سفارش ، دستمزد مدل و لوکیشن و بیعانه قابل عودت نمیباشد .

۱۳- در صورت دور بودن محل عکاسی از دفتر اتلیه ، هزینه ایاب و ذهاب مدل و عکاس جداگانه و با سفارش دهنده میباشد .

۱۴- امکان عکاسی در محل انتخابی خود سفارش دهنده مانند کارخانه ، تولیدی ، باغ ، ویلا و … نیز فراهم است که دارای هزینه ای اولیه برای آوردن تجهیزات به آن محل میباشد که باید از ثبل استعلام آن را بگیرید .

۱۵- رتوش در ۲ نوع دستی و اتوماتیک است که باید از قبل نوع سفارش رتوش خود را با عکاس مشخص کنید که دارای هزینه متفاوت و کیفیت متفاوت است و البته میتوانید عکاس ها رو بدون رتوش هم درخواست کنید .

چقدر زمان میبره بعد عکاسی ، عکس ها تحویل و آماده بشه ؟

بسته به اینکه فایل عکس ها رو بدون رتوش بخواهید یا با رتوش و رتوش فرکانسی و دستی باشه یا اتوماتیک زمان تحویل فرق میکنه .

اگر فقط فایل عکس رو بخواهید بدون رتوش ، همان روز یا فردای آن روز ( پس از انتخاب عکس از روی دموی عکس ها ) فایل ها با تسویه حساب کامل قابل ارائه است .

اگر با رتوش اتوماتیک و کیفیت متوسط باشد ، روزانه پس از انتخاب عکس ۱۰ تا ۲۰ عکس قابل ارائه است ، البته بسته به ترافیک کاری عکاس و اینکه سفارش های دیگری در دست نداشته باشد و فصل شلوغی نباشد .

اگر با رتوش دستی و فرکانسی و با دقت و کیفیت بالا باشد ، روزانه ۵ تا ۱۰ عکس قابل ارائه است ، البته بسته به ترافیک کاری عکاس و اینکه سفارش های دیگری در دست نداشته باشد و فصل شلوغی نباشد .

بهتره در صورت داشتن سفارش رتوش روی عکس ها ، عجله نکنید و زمان کافی برای دریافت خروجی بهتر به رتوش کار عکس بدهید .

فایل عکس ها در ۴ نوع مناسب برای وب با حجم کم رتوش شده ، با کیفیت بالای رتوش شده ، فایل خام عکس گرفته شده با پسوند jpg ، فایل خام عکس گرفته شده با پسوند راو raw قابل ارائه است ، بسته به نیاز مشتری و اینکه قبل از سفارش کار این موارد را درخواست و مشخص کند .

کار ها رو چطوری به دست شما برسونیم برای عکاسی ؟

شما میتوانید از طریق پست محصولات خودتون رو اگر در تهران نیستید با هزینه بسیار کم برای ما پست کنید و یا اگر در تهران هستید از طریق پیک و یا مراجعه حضوری با هماهنگی قبلی تلفنی به دفتر مراجعه کنید .

آدرس و کدپستی ( کد پستی ) و کروکی موقعیت آتلیه عکاسی اندیشه نو ( جهت مشاهده روی لینک آبی کلیک کنید )

توجه کنید در هر حال باید تلفنی هماهنگ کنید که ما در دفتر حضور داشته باشیم ، زیرا بسیاری از پروژه های ما برای عکاسی و فیلمبرداری در بیرون از دفتر است و ممکنه در زمان مراجعه شما در دفتر نباشیم .

آیا شما تیزر و کلیپ و فیلم تبلیغاتی میسازین و فیلمبرداری مدلینگ هم دارید ؟

بله بسته به بودجه و نیاز شما این خدمات نیز در آتلیه عکاسی ما قابل ارائه میباشد و میتوانید از ما استعلام قیمت و خدمات رو بر اساس نیاز خود دریافت کنید .

آیا نمونه کار برای موضوعات مختلف دارید بهمون نشون بدین ؟

آیا شما برای تمام محصولات مرتبط به شغل خودتون ، مثلا پوشاک همه نوع مدل پوشاک رو دارید ، قطعا یک عکاس هم نمیتواند از همه محصولات و خدمات دنیا عکس نمونه داشته باشد ، پس شما بر اساس نمونه کار های قبلی و سابقه و جواز کسب فرد و مهارت های اون عکاس بهش اعتماد میکنید و کار رو به اون عکاس میسپارید ، پس برای همه موضوعات دنبال نمونه کار نباشید و برخی نمونه کار ها گویای حرفه ای بودن و فعالیت فرد در موضوع تبلیغات و مدلینگ هست .

نمونه کار طراحی تبلیغاتی و گرافیکی و عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی
نمونه کار طراحی تبلیغاتی و گرافیکی و عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی – دلیل تفاوت کار نمونه پروژه و قیمت ها

شما چند سال هست در این شغل هستید و سابقه شما چقدر هست و جواز دارید ؟
بله ما دارای پروانه کسب و جواز آتلیه عکاسی از اتحادیه عکاسان تهران هستیم و در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران از سال ۱۳۸۹ در این آدرس دفتر خود مشغول فعالیت هستیم و قبل آن هم در محل های دیگر بودیم .

جواز کسب عکاس و پروانه اتلیه عکاسی اندیشه نو در شرق تهران
جواز کسب عکاس و پروانه اتلیه عکاسی اندیشه نو در شرق تهران خیابان دماوند

در لینک زیر میتوانید اطلاعات جواز کسب ما را مشاهده کنید

جواز کسب و پروانه کسب و مجوز عکاسی و فیلمبرداری آتلیه عکاسی اندیشه نو ( برای مشاهده روی لینک آبی کلیک کنید )

در چه مواردی عکاسی و فعالیت تبلیغاتی داشتید ؟

ما در موارد زیادی مانند عکاسی صنعتی از قطعات و عکاسی تبلیغاتی از محصولات خوراکی ، غذا ، پوشاک ، لباس ، مد و لباس ، مانتو ، شال و روسری ، طلا و جواهر ، ماکرو ، اجسام آزمایشگاهی و بیمارستانی و پزشکی ، رزومه و سی وی و پروفایل اشخاص ، انتخابات و کاندیدا های انتخاباتی ، اشخاص و شخصیت های حقوقی و حقیقی و … داشتیم .

همچنین برخی از مشتریان سایت دی جی کالا ( دیجیکالا ) یا با سلام ( باسلام ) از خدمات ما برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده میکنند .

آیا شما طراحی سایت و تبلیغات فضای مجازی و ادمین صفحه های مجازی رو انجام میدهید ؟

بله ما در موضوع مهندسی تکنولوژی نرم افزار نیز تجربه و تحصیلات درایم و سایت و صفحه های اجتماعی و یا تولید محتوای برخی برند های تولیدی و عکاسی و فیلمبرداری ایونت ها و رویداد های تبلیغاتی انها در دست ما میباشد .

از جمله برای نمونه ، سایت و تولید محتوای برند تولیدی پوشاک و لباس زیر الیاف طبیعی فیلو بافت در بازار تهران .

کار شما فقط عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی است ؟
از آنجا که فصل فروش محصولات و بخصوص محصولات پوشاک و لباس در ایران مناسبتی و ایامی است ، مثلا برای محرم و صفر پوشاک مشکی و برای تابستان و بهار و زمستان پوشاک آن فصل ، لذا یک عکاس برای کسب درامد مجبور است در شاخه های دیگر نیز مهارت های خود رو افزایش داده و کسب درآمد داشته باشد .
لذا ما هم به عنوان یک عکاس حرفه ای خدمات دیگر همچون عکاسی و فیلمبردرای همایش ، رویداد ، صنعتی ، مدلینگ ، تبلیغاتی ، ماکرو ، هوایی ، عروسی ، مجالس ، تولد ، نامزدی ، کودک ، نوزاد ، بارداری ، سمینار و … رو نیز انجام میدهیم و بر اساس توقع و نیاز مشتری ، عکاسان مختلفی را در تیم خود به شکل حرفه ای داریم که خدمات متنوعی را بتوانیم ارائه کنیم .

آیا شما فقط دارای سابقه و رزومه تجربی هستید ؟
خیر ما سعی کردیم در کنار کسب تجربه و مهارت حرفه ای به شکل عملی ، تحصیلات خود را نیز در این شاخه هنری بالا ببریم و از نظر تئوری و آموزش اصولی نیز تحصیلات دانشگاهی در مقاطع عالیه در رشته های مختلف عکاسی داریم .

مدرک کارشناسی ارشد هنر های تجسمی عکاسی نیما نصیری نائینی دانشگاه نیما
مدرک کارشناسی ارشد هنر های تجسمی عکاسی نیما نصیری نائینی دانشگاه نیما

مدارک دانشگاهی و رزومه عکاسی حرفه ای ( برای مشاهده روی لینک آبی رنگ کلیک کنید )

مدیریت مجموعه با چه کسی است و رزومه و بیوگرافی ایشان ؟
مدیریت آتلیه عکاسی اندیشه نو با سرکار خانم دنا اسقائی و آقای سید نیما نصیری نائینی است که در زیر میتوانید رزومه ایشان را مشاهده کنید .

رزومه و بیوگرافی مهندس سید نیما نصیری نائینی عکاس حرفه ای ( برای مشاهده روی لینک آبی رنگ کلیک کنید )

اگر سئوال دیگری هست که به ذهن شما میرسه و نیاز میبینید پاسخ دهیم ، در زیر همین پست برامون درج بفرمائید .

با تشکر

گروه هنری و خدماتی اتلیه عکاسی اندیشه نو

شرایط عکاسی تبلیغاتی و صنعتی مد و پوشاک و لباس عکس مدلینگ فیلمبرداری مدل کلیپ تبلیغ طراحی سایت اتلیه عکاسی عکاس حرفه ای قیمت نرخ لیست تعرفه توضیحات نمونه کار

برخی نمونه عکس های گرفته شده ، لطفا تا انتهای صفحه را مشاهده کنید در پائین

برخی نمونه عکس های گرفته شده

عکاسی مدلینگ لباس زیر ، عکاسی مدلینگ شال و روسری ، عکاسی مدلینگ کلاه ، عکاسی مدلینگ با هواپیما ، عکاسی مدلینگ پوشاک ، عکاسی مدلینگ لباس ، عکاسی تبلیغاتی کت و شلوار ، عکاسی تبلیغاتی عینک ، عکاسی تبلیغاتی طلا و جواهر ، عکاسی تبلیغاتی دست بند و زیرو آلات ، عکاسی تبلغاتی مانتو ، عکاسی تبلیغاتی لباس کودک ، عکاسی تبلیغاتی لباس آقایان ، عکاس تبلیغاتی پوشاک بانوان ، اتلیه عکاسی تبلیغاتی آنلاین شاپ ، عکاسی تبلیغاتی بک سفید ، ژست عکاسی مدلینگ و تبلیغاتی ، نمونه کار عکاسی مدلینگ .

عکاسی صنعتی از تجهیزات پزشکی ، عکاسی تبلیغاتی تجهیزات بیمارستانی و پزشکی ، عکاسی ماکرو از اجسام و محصولات کوچک ، عکاسی مجاز بازار تهران ، عکاسی تبلیغاتی فرش ، عکاسی تیشرت ، عکاسی لباس ، عکاسی ست لباس ، عکاسی مدل ، مدل عکاسی ، عکاسی مدلینگ تهران ، عکاس مدلینگ شرق تهران ، عکاس مدلینگ بازار تهران .

سابقه و رزومه عکاسی مدلینگ ، عکاس حرفه ای مدلینگ ، قیمت خدمات عکاسی مدلینگ ، تعرفه خدمات عکاسی تبلیغاتی ، لیست قیمت عکاسی ، فایل عکس تبلیغاتی ، رتوش عکس تبلیغاتی ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، کلیپ تبلیغاتی ، فیلم تبلیغاتی ، فیلمبرداری تبلیغاتی ، اتلیه عکاسی مدلینگ اندیشه نو ، اتلیه عکاسی تبلیغاتی اندیشه نو .

دستمزد عکاسی تبلیغاتی ، دستمزد ساخت کلیپ مدلینگ ، دستمزد فیلمبرداری تبلیغاتی ، دستمزد تیزر تبلیغاتی .

قیمت طراحی سایت تبلیغاتی ، هزینه تبلیغاتی مجازی .

بهترین اتلیه عکاسی شرق تهران عروسی مدلینگ مجالس پرتره همایش محله نارمک ( برای مشاهده کلیک کنید )

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)