Argentina embassy photo studio, biometric visa photographer

اتلیه عکاسی عکس سفارت آرژانتین عکاس بیومتریک ویزا

شرایط عکسی کشور و سفارت آرژانتین
آرژانتین DNI 4×۴ سانتی متر (۴۰×۴۰ میلی متر)
پاسپورت آرژانتین ۴×۴ سانتی متر (۴۰×۴۰ میلی متر)
آرژانتین ویزا ۴×۴ سانتی متر (۴۰×۴۰ میلی متر)
پاسپورت آرژانتین در ایالات متحده ۱.۵×۱.۵ اینچ
ویزای آرژانتین در ایالات متحده ۱.۵×۱.۵ اینچ

ما در ادامه همه پرسش های شما را برای عکس سفارت و کشور آرژانتین برای مسافرت ، مهاجرت ، ویزا و اقامت را پاسخ میدهیم ، در بالا نیز سایز های استاندارد مورد استفاده در این کشور را بیان کردیم ، با ما همراه باشید .

اتلیه عکاسی عکس سفارت آرژانتین عکاس بیومتریک ویزا
اتلیه عکاسی عکس سفارت آرژانتین عکاس بیومتریک ویزا

برخی برای زیارت و به نوعی زائرین عتبات عالیات برای دریافت ویزای کشور های عراق ( کربلا ) ، عربستان ( مکه ) ، سوریه و … به دنبال یک عکس بایومتریک پرسنلی استاندارد برای ارائه به سفارت در کنار مدارک دیگر خود برای دریافت ویزا هستند .

همچنین با شرایط بد اقتصادی در ایران به دلایل مختلف از جمله تحریم ها ، بسیاری به دنبال کسب فرصت کاری و شغلی در خارج از کشور هستند ، بسیاری هم دنبال تحصیل و یا ادامه تحصیل در دانشگاه های و دریافت فاند و بورسه از کشور های دیگر هستند ، برخی هم که خانواده یا دوستی در کشور دیگری دارند برای سر زدن به آنها و تجدید دیدار و مسافرتی تورستی قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند ، برخی نیز در سایت های کار یابی مانند لینکدین به دنبال فرصت شغلی هستند تا بتوانند به واسطه آن مهاجرت کنند .

در اکثر این موارد نیاز به ترجمه مدارک به شکل رسمی است و البته تهیه یک عکس استاندارد برای ارائه به سفارت آن کشور در ایران یا کشور های همسایه برای دریافت روادید و ویزا و برخی کشور ها همچون آمریکا و کانادا که در ایران سفارت فعالی ندارند ، کار قدری پیچیده تر میشود و فرد باید یک مسافرت به کشور های اطراف مانند ارمنستان ، ترکسه ، امارات عربی ، قطر ، عراق و … داشته باشد و در سفارت آمریکا یا کانادا در این کشور ها مراحل ویزای خود را سپری کند و اگر نیاز بود و قبلا مراحد بیومتریک آن فرد کامل نشده بود ، سایر موارد از جمله انگشت نگاری ، اسکن قرنیه چشم و … را نیز انجام دهد .

بسیاری از افراد نمیدانند چه عکسی برای ارائه به سفارت کشور مقصد آنها نیاز است و چه استاندارد و شرایطی داره تا صد در صد مورد تایید آن سفارت باشه .

برخی به آتلیه های مختلف مراجعه میکنند و در آخر نیز عکس آنها رد میشه یا به دفاتر مهاجرتی میرن که باز نه عکس استاندارد است و نه مورد رضایت خود فرد .

در برخی سفارت ها نیز عکاسی پرسنلی بیومتریک انجام میشود اما نسخه بی کیفتی است و گاهی عکسی هم به فرد ارائه نمیکنند یا عکس به دلیل نبود وقت و تخصص کافی اصلا مورد رضایت فرد متقاضی نیست و بعد روش نمیشه عکس رو به کسی نشون بده روی مدارک گرین کارت یا پاسپورت یا ویزا و … خودش .

پس چاره چیه و از کجا بفهمیم عکس چه سایز و اندازه و حجم و شرایطی برای سفارت باید داشته باشه ؟
خوب ما این کار رو برای شما راحت کردیم و تغریبا هر کشوری رو که در گوگل سرچ کنید مقاله ما در مورد اون کشور براتون میاد و سایز عکس مورد تایید هر کشور رو برای موارد مختلف بیان کردیم .

البته که برای موارد مختلف ممکنه در کشور هایی سایز عکس ها مختلف باشه ، برای مثال در کشور آمریکا ۲ سایز ۳.۵ * ۴.۵ سانتی متر و ۵.۱ * ۵.۱ سانتی متر وجود داره .

راهکار اینه که وارد سایت سفارت آن کشور بشین ، به طور معمول برای هر موضوع مهاجرت یا اقامت یا پناهندگی یا مسافرت و توریستی و کاری و … فرم های PDF جداگانه و توضیحات کاملی قرار دادند که بر اساس اون میتوانید چک لیست خود رو کامل کنید و مطابق همان خواسته آنها از ما سایز مورد نظر خود برای عکس را درخواست کنید .

چطوری باید وقت عکاسی بیومتریک هماهنگ کنم ؟

خیلی ساده ، کافیه به شماره زیر پیامک بدین و روز مورد نظر خودتون رو و سایز عکسی که برای کیس شما نیاز هست و تعداد نفرات خود اگر خانواده و چند نفر هستید و نام و خانوادگی خود و ساعتی که مد نظر دارید حدودا برای مراجعه بفرمائید .

همکاران ما در طول شبانه روز آماده پاسخگویی به شما در اولین فرصت هستند و نزدیک به وقت مورد نظر شما وقتی را برای شما رزرو خواهند کرد و البته که اتلیه عکاسی اندیشه نو بدون هماهنگی قبلی پذیرش ندارد ، زیرا به وقت شما و سرعت سرویس دهی و کیفیت خدمات اهمیت میدهد .

آیا چاپ فوری دارید و چقدر طول میکشه عکس پرسنلی بیومتریک چاپ بشه ؟

عکس های چاپ فوری قالبا به صورت حرارتی یا پرینتی جوهر افشان هستند که بعد از مدتی رنگ اونها تغییر پیدا میکنه و عکس ها قهوه ای یا قرمز رنگ میشن ، بنابراین مناسب نیست که روی مدارک هویتی شما عکسی به این شکل درج بشه ، بهتره که چاپ عکس به شکل ظهور عکس باشه تا دوام بسیار بالایی داشته باشه و ثبات رنگ آن مانا باشه و در ضمن وضوح عکس نیز در چاپ به همراه دقت در رنگ ها حفظ بشه .

بنا براین ما به هیچ عنوان چاپ حرارتی فوری و پرنتی رو پیشنهاد نمیکنیم و ما از کاغذ چاپ عکس فوجی به طور قالب که بهترین کاغذ موجود در ایران و وارداتی است استفاده میکنیم و تمامی امور چاپی ما در لابراتوار حرفه ای چاپ عکس انجام میشود که این نیازمند زمان است .

اما سعی کردیم خدمات رو در یک روز ارائه کنیم و به طور معمول در بازه زمانی ۱۱ صبح تا ۱۵ ظهر وقت های عکاسی رو برای کسانی که عجله دارند تنظیم میکنیم و سپس در حدود ساعت ۱۹:۳۰ همان روز عکس ها رو تحویل مشتری با بهترین کیفیت موجود میدهیم .

البته ما به طور معمول در تمام روز های هفته غیر تعطیل خدمات داریم ، اما به جهت عدم تداخل مراجعین و عدم انتظار آنها و البته رعایت شرایط بهداشتی ، بین مراجعه کننده ها فاصله زمانی قرار میدهید که در زمان مراجعه برای عکاسی در وقت رزرو شده ، فرد هیچ انتظاری نکشد و مستقیم به داخل آتلیه رفته و عکاسی بر طبق استاندارد ها انجام میشود ، سپس هزینه توسط مشتری پرداخت شده و فایل عکس گرفته شده یا چاپ آن یا هر دو در مرحله آماده سازی قرار میگیرد و کراپ و تنظیمات پسا عکاسی با حفظ وفاداری به اصل عکس و بدون تغییرات و بدون رتوش انجام میشود .

آدرس شما و طریقه مراجعه به آتلیه برای عکاسی ویزامتریک و شرایط ما برای عکاسی ؟

در حالت کلی باید بگیم که باید آرایش صورت به طور شدید نداشته باشید و زیور آلات نیز به گوش و نصب روی بینی و صورت نداشته باشید و لباس خیلی روشن و یا سفید نداشته باشید ، چون بک گراند یا همان پشت زمینه شما سفید است و با آن یکی خواهد شد که مورد تایید نخواهد بود در سفارت ها و ادارات .

همچنین آدرس ما روی گوگل مپ و ویز و بلد ثبت است اما بدون رزرو وقت قبلی به هیچ عنوان پذیرش نداریم ، پس به خود و وقت خود احترام گذاشته و حتی از قبل وقت رزرو کنید .

همچنین دستیری به دفتر ما از شمال به جنوب و به عکس و از شرق به غرب تهران بسیار ساده است و دفتر ما در طرح ترافیک نیز قرار ندارد و حتی در طرح زوج و فرد هم نیست .

شما میتوانید بدون وسیله شخصی و با اتوبوس و مترو نیز به راحتی به دفتر ما دسترسی داشته باشید ، برای مثال اتوبوس brt خاوران و پایانه دانشگاه صنعت و معدن از شمال به جنوب و به عکس و اتوبوس آزادی و پایانه ترمینال شرق از غرب به شرق و به عکس ، دقیقا در مقابل دفتر ما در ایستگاه آیت در منطقه نارمک ، روبروی سینمای ماندانا ، در خیابان دماوند ، ایستگاه دارند .

آیا شعبه دیگری هم دارید ، مسیر ما یکم دور هست ؟

اینکه برخی میگن از خارج تهران میان یا غرب تهران هستند و دفتر ما براشون شرق تهران حساب میشه یکم عحیب هست ، چون شما قراره کیلومتر ها آن طرف تر به کشور دیگری مهاجرت یا مسافرت کنید ، پس مسافت شهری در تهران چیزی در مقابل آن نیست ، در عوض عکس شما در سفارت رد نمیشه و پول و وقت شما حدر نمیشه و اعصاب شما در آرامش خواهد بود و البته که خوب هزینه مناسب تری هم پرداخت میکنید .

و باید بگوئیم که خیر ، ما هیچ شعبه ای در حال حاضر خوشبختانه و یا متاسفانه نداریم و برخی اتلیه ها که از لوگوی و مقالات و آدرس و عکس های ما حتی در شرق تهران دارن استفاده یا همان سوء استفاده میکنند ، هیچ ارتباط تجاری و نامی و شعبه ای با ما ندارند ، پس مراقب سوء استفاده آنها باشید .آدرس آتلیه عکاسی اندیشه نو در شرق تهران
کروکی و آدرس دفتر آتلیه عکاسی اندیشه نو در شرق تهران – iran tehran photography studio andisheh no address locationآیا عکسی بوده که سفارت رد کنه یا چطور مطمئن باشم از عکاسی شما برای سفارت ؟
راستش خوب همه مدعی هستند و کسی از درآمد بدش نمیاد ، اما کافیه در اینترنت سرچ کنید ، کلی نمونه فیلم و عکس و مقاله از ما میبینید و حتی پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت این مجموعه در مورد عکاسی بیومتریک بوده است و ما به طور کاملا تخصصی به این موضوع میپردازیم و دائما از مشتری های خود داده های جدید را دریافت و به روز میشویم و تا حال هیچ عکس برگشتی از سفارت ها نداشته ایم و تمام عکس های ما مورد تایید سفارت های مختلف بوده اند و البته که ما دقیق مطابق استاندارد آنها عکاسی میکنیم و میلیمتری دقت داریم که سایز عکس و ابعاد سر و اندازه بدن و جای چشم ها و همه چیز در عکس مطابق با آنچه باید باشد .

در زیر میتوانید پروپزال و پایان نامه مهندس سید نیما نصیری نائینی ، مدیریت اتلیه عکاسی اندیشه نو را مشاهده کنید که ایشان دارای مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار و کارشناسی عکاسی خبری از دانشکده خبر و کارشناسی ارشد عکاسی میباشند .

عکس پرسنلی به مثابه هویت شخصی از عکاسخانه تا کیوسک های بیومتریک

که این پایان نامه با استاد راهنما سرکار خانم دکتر سهیلا بهرمانی و به پیشنهاد جناب آقای نصیری به ثبت در سایت ایران داکت رسید که در زیر قابل مشاهده است

عکس پرسنلی به مثابه هویت شخصی از عکاسخانه تا کیوسک های بیومتریکو البته که اتلیه عکاسی اندیشه نو ، دارای مجوز رسمی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهران میباشدOfficial license from Tehran Photographer and Cinema Union nima nasiri
مجوز آتلیه و جواز اتلیه و پروانه کسب اتلیه عکاسی اندیشه نو با مدیریت مهندس سید نیما نصیری نائینی از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران تهراندر زیر چکیده ای از این مقاله رو مشاهده میکنید :عکس پرسنلی به مثابه هویت و تکمیل کننده سند های تشخیص هویت در ابتدا تنها راه شناسایی افراد و تطبیق فرد با سند های شناسایی او ، از جمله شناسنامه در ایران که در ابتدا سجل نامیده میشد بود .
در ادامه عکس به دلیل تشابه چهره افراد و خطا هایی که در مقایسه تصاویر وجود داشت ، با عناصر دیگری برای تشخیص هویت همراه شد ، از جمله اثر انگشت ، اسکن قرنیه چشم ، فایل صوتی ، فایل ویدئویی ، نمونه دی ان ای و موارد دیگر ، این موضوع بیشتر در جنگ هایی که توسط دولت آمریکا به وجود آمد ، در عراق و افغانستان مطرح و تکمیل گردید و بانکی از اطلاعات افراد مختلف برای تشخیص هویت آنها تشکیل شد .در ایران اما با حفظ شرایط سنتی عکس ، همچنان تشخیص هویت توسط عکس ها انجام میشود و تنها نام بایومتریک بر روی عکس ها داده شده است و با دوربین های بی کیفیت و گاهی در کیوسک های عکاسی اتوماتیک ، عکس که به نشانه عنصری از تشخیص هویت فرد است ، به بدترین شکل ممکن آن در دفاتر پلیس +۱۰ و پیشخوان دولت به ثبت میرسد که مشکلات زیادی را برای تشخیص هویت افراد و نیز نارضایتی مردم از تصویر خود به وجود آورده است و همچنین باعث بیکاری و گاهی جمع کردن مشاغل مرتبط با عکاسی با نام آتلیه های عکاسی عکس پرسنلی شده است .در این تحقیق و مقاله با عنوان پایاننامه ، سعی بر بررسی عکس به عنوان سندی هویتی شده است و موارد متعدد استفاده از عکس در اسناد مختلف مورد تحلیل قرار میگیرد و از نظر تاریخی و نیز تکنولوژی این امر مورد بررسی قرار میگیرد ، امید است که مورد توجه و استفاده مسئولین و سیاستگذاران و دانش پژوهان گرامی قرار گیرد .اطلاعات زمینه ای محقق با نکاتی که باعث ایجاد مسئله در ذهن نگارنده شده است ، حکایت از دغدغه های جامعه شناسی و تاریخ شناسی و هنر دوستی و شغلی در رابطه با ریشه های پیدایش عکس پرسنلی در ایران و سیر تکامل این سند به عنوان یک سند هویتی است تا به امروز و همچنین بررسی تکنولوژی های جدید کاربردی امروز با نام بیومتریک برای تشخیص هویت ها که در جنگ های آمریکا در عراق و افغانستان بیشتر دیده و توسعه داده شد ، همچنین بررسی اینکه آیا عکاسی در پلیس +۱۰ و دفاتر پستی و پیشخوان دولت برای پاسپورت و کارت ملی و سایر مدارک هویتی ، عکاسی بیومتریک است و تاثیر عکاسی در این مراکز بر عملکرد آتلیه های عکاسی امروزی یا همان عکاسخانه های گذشته در ایران چه بوده است و آیا عکس های پرسنلی امروزه چیزی از تکنولوژی بیومتریک و یا کیفیت عکس های پرسنلی گذشته را دارند .برخی تشخیص هویت را از نگاه یک مهندس تکنولوژی و نرم افزار یا هوش مصنوعی یا it و سایر رشته های مرتبط این دسته بررسی میکنند ، برخی نیز از جنبه تاریخی به عنوان یک سند ملی با نام سه جلد یا سجل آن را مورد بررسی قرار میدهند ، برخی نیز به عنوان یک عکاس از جنبه های تکنیکی و هنری به این ثبت چهره در شاخه پرتره نگاه میکنند ، اما به راستی هیچ گاه نگاه جامعی به این موضوع با بررسی همه این دیدگاه ها نشده است و بنده به عنوان یک دانشجوی محقق که پیشینه تحصیل در هر دو رشته کارشناسی عکاسی و مهندسی تکنولوژی کامپیوتر و کارشناسی ارشد عکاسی را داشته ام ، بر آن شدم تا در این مقاله ، به بررسی تجمیع تری پرداخته و موضوع را از ابعاد مختلفی بررسی و نگاه کنم . با مطالعه مقالات و کتب و سایت ها که قالبا انگلیسی بودند بخصوص در موضوع بیومتریک که بیشتر هم در بخش فروش این تجهیزات و جنگ های آمریکا و کاربرد آن پرداخته اند ، زیرا تکنولوژی جدیدی حساب میشود ، متوجه نکات و پیچیدگی هایی در رابطه با استفاده از این عنوان در ایران و خارج از ایران شدم و با پرسش هایی در ذهن خود روبرو شدم که به دنبال پاسخ آنها بودم .

برای عکاسی استاندارد و داشتن یک عکس پرسنلی مورد تایید بایومتریک ، ویزامتریک و بیومتریک سفارت ها میتوانید به تنها اتلیه عکاسی استاندارد دقیق مطابق پارامتر های مورد تایید در تهران که به طور تخصصی این کار را انجام میدهد ، یعنی آتیه عکاسی اندیشه نو در شرق تهران واقع در خیابان دماوند مراجعه کنید که البته باید از قبل از طریق شماره زیر وقت رزرو نمائید .

۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹

ما مدعی هستیم که بهترین اتلیه عکاسی ویزامتریک در ایران هستیم که تا به حال عکس رد شده ای در هیچکدام از سفارت های مختلف نداشته ایم و دائم اطلاعات و عملکرد ما مطابق استاندارد های سفارت ها در حال به روز شدن میباشد ، پس نگران هیچ چیز نباشید و با خیال راحت عکس استاندارد تهیه کنید .

عکس مهم است : بیشترین سایز کاربردی این کشور ، ۳.۵ در ۳.۵ سانتی متر یا ۳۵ در ۴۵ میلیمتر یا معادل ۴۱۳ در ۵۳۱ پیکسل میباشد که در حدود ۱.۳۷ اینچ در ۱.۷ اینچ میباشد و در برخی سفارت ها با خط کش و شابلونی مخصوص دقیق درستی عکس و جای سر چک و بررسی میشود که شاید ۸۰ درصد عکس های گرفته شده در دفاتر مهاجرتی و برخی آتلیه ها مورد تایید سفارت ها نباشد و بابت همین موضوع عکس شما پرونده رد و مجبور به گرفتن وقت مجدد از سفارت شوید .

عکس استاندارد پرسنلی بیومتریک مورد تایید سفارت :

این اطلاعات بر اساس فایل های پی دی اف ( pdf ) و دستور العمل های موجود در سایت های سفارت ها و مراکز کاریابی کشور ها تا تاریخ شهریور ۱۴۰۰ تهیه و تنظیم شده است ، لذا قبل سفارش عکس ، مجدد اطلاعات سایز ها و استاندارد ها را در سایت سفارتخانه ها و مراکز ارائه خدمات مهاجرتی چک نمائید .

لطفا اول پیامک دهید و نام و نام خانوادگی و دلیل ارتباط و نیاز خود برای عکس و سایز مد نظر برای عکس و حدود روز و ساعت مد نظر را بفرمائید ، همکاران ما در اولین فرصت توضیحات کامل و وقت قطعی شما برای مراجعه را به اطلاع شما رسانده و رزرو در طول ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق sms قابل انجام است و نیاز به تماس تلفنی نمیباشد .

 • شرایط و مشخصات عکس پرسنلی :
  عکس پرسنلی باید بدون رتوش باشد
  در زمان عکاسی پشت زمینه سفید باشد و با فتوشاپ سفید نشود
  لباس فرد سفید یا خیلی روشن نباشد
  عینک نداشته باشید
  عکس تمام رخ باشد و صورت کاملا روبرو و بدون زاویه باشد
  دوربین هم تراز چهره فرد باشد و زاویه نداشته باشد
  نور مناسب و یکسان به دو طرف صورت در زمان عکاسی داده شده باشد
  تاریخ دوربین تنظیم باشد تا روی فایل عکس به درستی ثبت شود
  چهره بدون حس باشد یعنی بدون لبخند یا اخم و …
  آرایش بیش از حد نداشته باشید و از زیرو آلات مانند گوشواره استفاده نکرده باشید

تنها اتلیه عکاسی تخصصی عکس سفارت ها در ایران ، شهر تهران
دارای خدمات عکاسی بایومتریک ، عکاسی ویزامتریک ، عکاسی بیومتریک و …

اطلاعات بیشتر و لیست قیمت خدمات عکاسی در لینک زیر

لیست قیمت و تعرفه خدمات عکاسی پرسنلی

اطلاعات کامل از سایز و شرایط عکس سفارت های مختلف در لینک زیر

عکس استاندارد پرسنلی بیومتریک سفارت ، مهاجرت ، کشور ها

 سوال شما
شما عکسی که در آتلیه عکاسی دیگر گرفته شده رو میشه چک کنید و یا کراپش رو درست کنید ؟

 پـاسـخ :
اگر عکس در زمان عکاسی با استاندارد های لازم گرفته شده باشه ، بله با دریافت هزینه پارامتر های دیگر از نظر جای سر در عکس و سایز عکس و کراپ عکس و … را ما میتوانیم برای شما تنظیم کنیم

شرایط کلی که عکس خام شما باید داشته باشد و به شکل فایل ( داکیومنت فایل ) و نه عکس برای ما ارسال شود

 فایل عکس اصلی و با کیفیت بالا رو دریافت کنید که بازتر گرفته میشه
 عکس رتوش نشده باشه و بدون دستکاری باشه
 پشت عکس در عکاسی سفید باشه و با فتوشاپ سفید نشده باشه یا دور بر نشده باشه
 صورت کاملا روبرو باشه و به بالا و پائین و اطراف نباشه
 صورت سایه های زیاد نداشته باشه و نور یکدست تخت داشته باشه
 شانه ها صاف باشه که با قرار دادن دست ها روی پاها در زمان نشستن و زاویه نداشتن کمر این مهم انجام میشه
 قبل از عکاسی لبخند بزنید که صورت شما باز بشه ، ولی موقع عکاسی لبخند یا اخم نداشته باشه و کاملا خنثی باشه چهره
 سر و گردن زاویه نداشته باشه
 گردی صورت کامل مشخص باشه و روسروی و … جلوش نباشه اگر با حجاب عکس میگیرد و البته بهتره بی حجاب باشه و موها از پشت بسته شده باشه تا عکس تمیز تر و مطمئن تری داشته باشید
 هیچ گل سر یا کشی در زمان عکاسی مشخص نباشه و بهتره هیچ طلا و جواهر و وسایل تزئینی در زمان عکاسی سوژه نداشته باشد و آرایش و مکاپ نداشته باشد
 تاریخ دوربین عکاسی دقیق و به روز باشه که روی فایل به درستی تاریخ ثبت بشه

 اگر عکس شما همه این شرایط رو زمان عکاسی داشت ، فایل عکس رو برای ما ارسال کنید ، براتون شماره کارت بانکی ارسال میشه و پس از واریز وجه توسط شما و ارسال رسید آن ، باقی موارد رو انجام خواهیم داد براتون و عکس استاندارد کراپ شده در اندازه پیکسل یا سانتی متر مورد نظر با رزولوشون ۳۰۰ و سیستم رنگ و نور درست و جای سر درست و حجم زیر ۲۴۰ کیلوبایت و … و هر شرایط دیگری که در مرحله بعد عکاسی باید انجام بشه رو براتون انجام خواهیم داد

⁣خلاصه و نکات مهم شرایط عکس استاندارد در زمان عکاسی ، قبل از کراپ عکس
۱ – عکس ۲۲ اینچ معادل ۵.۱ در ۵.۱ سانتی متر باشد (عکاسی ها همیشه ۵ در ۵ سانتی متر کراپ میکنند)

۲ – عکس حتما بدون روتوش و آرایش باشد.

۳ – نگاه بصورت مستقیم باشد

۴ – پشت زمینه عکس حتما سفید باشه

۵ – هیچ سایه ای بر روی عکس نباشد

۶ – عکس حتما رنگی باشد (سیاه و سفید نباشد)

۷ – استفاده از عینک طبی در عکس مجاز نیست

۸ – ⁣سر نباید به طرف بالا، پایین، چپ یا راست باشد

۹ – ⁣صورت شخص باید مستقیما رو به دوربین باشد

۱۰ – ⁣عکس گرفته شده نباید از شش ماه گذشته باشد (بعنوان مثال اگر هفت ماه پیش در سفارت دوبی ریجکت شده این، نباید از آن عکس در سفارت بعدی استفاده نمائید)

۱۱ – ⁣عکس باحجاب بی حجاب تاثیری در صدور ویزا ندارد، تنها گردی صورت باید مشخص باشد مطابق با نمونه های زیر (نمونه عکس با حجاب ۱)

۱۲ – آرایش نکنید مخصوصا آرایشی که مورد مشخصی از صورت را پنهان میکند ( خال، لَک و .. )

۱۳ – عرض شانه حتما مشخص باشد

۱۴ – فرمت عکس JPEG باشد

۱۵ – کلاه و هدبند نداشته باشد

۱۶ – از سینه به بالا نمایان باشد

 • شرایط و مشخصات عکس پرسنلی :
  عکس پرسنلی باید بدون رتوش باشد
  در زمان عکاسی پشت زمینه سفید باشد و با فتوشاپ سفید نشود
  لباس فرد سفید یا خیلی روشن نباشد
  عینک نداشته باشید
  عکس تمام رخ باشد و صورت کاملا روبرو و بدون زاویه باشد
  دوربین هم تراز چهره فرد باشد و زاویه نداشته باشد
  نور مناسب و یکسان به دو طرف صورت در زمان عکاسی داده شده باشد
  تاریخ دوربین تنظیم باشد تا روی فایل عکس به درستی ثبت شود
  چهره بدون حس باشد یعنی بدون لبخند یا اخم و …
  آرایش بیش از حد نداشته باشید و از زیرو آلات مانند گوشواره استفاده نکرده باشید

عکس پرسنلی شناسنامه ، عکس ثبت نام مدارس ، اتلیه عکاسی پرسنلی ، عکس ثبت نام مدرسه ، عکس پرسنلی دانشگاه ، عکاسی پرسنلی ادارات ، عکس ثبت نام دانشگاه ، عکس ثبت نام کنکور ، عکاسی ثبت نام دانش آموزان ، عکس ثبت نام سامانه سلامت ، عکس پرسنلی دانش آموز ، عکس پرسنلی مدارس ، چاپ عکس پرسنلی ، نمونه عکس پرسنلی ، شرایط عکس پرسنلی ، فایل عکس پرسنلی ، سورس فایل عکس ، لابراتوار چاپ عکس پرسنلی ، اتلیه عکاسی پرسنلی اندیشه نو
هزینه عکس پرسنلی ، قیمت چاپ عکس پرسنلی ، تعرفه فایل عکس پرسنلی ، اندازه فایل عکس پرسنلی ، ابعاد عکس پرسنلی ، استاندارد فایل عکس پرسنلی ، عکس پرسنلی فوری ، عکاسی پرسنلی شبانه روزی ، رتوش عکس پرسنلی ، عکس ۳ در ۴ ، عکس ۶ در ۴ ، عکس ۳.۵ در ۴.۵ ، عکس ۵ در ۵ ، عکس ۶۰۰ در ۶۰۰ ، عکس ۵ در ۷
عکس دانش آموزی ، عکس سفارت ، عکاسی ویزامتریک ، عکاسی بایومتریک ، عکاسی بیومتریک ، عکس سفارت کانادا ، عکس سفارت آلمان ، عکاسی سفارت آلمان ، عکاسی بیومتریک سفارت ایتالیا ، عکس سفارت امریکا ، عکاسی مدارس ، عکاسی نوروز ، عکاسی یلدا
عکاسی جشن الفبا ، عکاسی فارغ التحصیلی ، عکاسی جشن عبادت ، فیلمرداری مراسم مدارس ، فیلمبرداری مراسم مهد کودک ها ، سامانه سنجش سلامت ، سامانه ثبت نام مدرسه ، عکس سامانه سنجش ، عکس ثبت نام کنکوردر زیر میتوانید نمونه عکس و ویدئو نمونه کار عکاسی بیومتریک و توضیحات و خروجی کار رو در مورد عکس چند سفارت مشاهده کنید

چرا سایز عکس چاپی آتلیه ها دقیق نیست – راهکار
در دیدئو ببینید

در دیدئو ببینید


عکاسی بایومتریک عکس شنگن اروپا سفارت آمریکا کانادا آلمان فرم ds
در دیدئو ببینید


عکس ویزامتریک پشت نویس سفارت کانادا
در دیدئو ببینید
‫۰/۵ ‫(۰ نظر)