مهندس سید نیما نصیری نائینی
عکاس و مهندس سید نیما نصیری نائینی

اعضا گروه هنری و خدماتی اندیشه نو ، با مدیریت مهندس سید نیما نصیری نائینی ، عضو رسمی فیاپ ( فدراسیون بین المللی هنر عکاسی ) شدند

صفحه رسمی پرفایل عضویت جناب آقای سید نیما نصیری نائینی در فیاپ

کارت عضویت فیاپ عکاس مهندس سید نیما نصیری نائینی
کارت عضویت فدراسیون بین المللی هنر عکاسی فیاپ ۸۲۱۱ موسسه فرهنگی هنری خانه هنر خیام ۸۲۱۱ مهندس سید نیما نصیری نائینی ۸۲۱۱ کارت عکاسی و عکاس
فدراسیون بین المللی هنر عکاسی - فیاب

focusteam photographer

عضویت بصورت سالانه است .

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی - فیاب

focusteam photographer

فیاپ ، فدراسیون بین المللی هنر عکاسی

مزایای عضویت در فیاپ چیست ؟
با پرداخت حق عضویت، به مدت یک سال عضو فیاپ می شوید . ( از تاریخ واریز حق عضویت )
با عضویت در فیاپ ، بصورت اتومات ، جزو اعضای سطح B ( اعضای اصلی ) فوکوس ( به عنوان نمایندگی فیاپ در ایران ) نیز شده و برای آن سال کارت عضویت فوکوس را نیز دریافت می کنید .
• اگر عضو فیاپ باشید ، می توایند کارت عضویت فیاپ را نیز دریافت کنید . دریافت کارت عضویت فیاپ اختیاری است. هزینه صدور کارت فیاپ ( شصت یورو ) را فقط یکبار پرداخت می کنید ، و تنها کافی است تا هرسال حق عضویت سالانه خود را پرداخت کنید تا عضو فیاپ باقی بمانید .
• اگر مایل به دریافت کارت عضویت فیاپ نیستید، می توانید از همان کارت عضویت فوکوس استفاده کنید . در کارت عضویت فوکوس ، به دو زبان فارسی و انگلیسی ، به عضویت شما در فیاپ اشاره شده است .
دریافت القاب فیاپ . تنها دارندگان کارت عضویت فیاپ می توانند برای دریافت القاب فیاپ اقدام کنند . برای دریافت القاب و کارت عضویت فیاپ می توان همزمان اقدام کرد . (برای اطلاع از القاب فیاپ به این لینک مراجعه کنید .
بر اساس تفاهمنامه ده ساله امضا شده بین فوکوس و انتشارات آبان ، ازین پس تمامی اعضای فوکوس و فیاپ ( اعضای سطح A و B که عضویت آنها دارای اعتبار است ) می توانند با ارائه کارت عضویت فوکوس که دارای اعتبار است از تمامی کتاب های این انتشارات با ۲۵% تخفیف خریداری نمیاند . انتشارات آبان بزرگترین انتشارات و پخش کتاب های هنری و عکاسی است که بیش از ۱۵۰ عنوان کتاب مرتبط با عکاسی دارد . ( اطلاعات تکمیلی بزودی در سایت فوکوس )
آدرس انتشارات آبان : تهران ، خیابان انقلاب . خیابان فخر رازی . کوی فاتحی داریان . پلاک ۲

دریافت مشاوره , برای انتخاب عکس جهت ارسال به جشنواره های خارجی-برای مراجعه به آخرین فراخوان مشاوره انتخاب عکس که بصورت فصلی منتشر می شود کلیک کنید .
بهره مندی از تخفیف برای ورک شاپ ها و دوره های آموزشی فوکوس معرفی اعضا در سایت ایران فیاپ ( فوکوس ) . در بخش اعضای فیاپ در سایت ، اسم ، عکس پرسنلی و بیوگرافی اعضای فیاپ درج می شود . ( بزودی )
دریافت خلاصه فراخوان های جشنواره های بین المللی از راه ایمیل قابلیت دریافت فایل اکسل نتایج کاربر در جشنواره های خارجی . این فایل شامل تمامی اطلاعات مربوط به جشنواره ، کشور ، شماره پاتروناژ ، عنوان عکس های راه یافته ، جوایز کسب شده و … است . یعنی بصورت آنلاین می توانید رزومه موفقیت های بین المللی خود را از سایت دریافت کنید . ( بزودی )
امکان شرکت در نمایشگاه های گروهی فوکوس در خارج از ایران .
این نمایشگاه ها بصورت فصلی و در کشورهای مختلف برگزار می شود . تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت از گالری مربوطه در خارج دریافت می کنند . برخی از نمایشگاه ها مخصوص تمامی اعضای فیاپ ( اعضای سطح B ) بوده و برخی با توجه به محدودیت فضا تنها مخصوص اعضای فعال ( اعضای سطح A ) است .
امکان شرکت در نمایشگاه های گروهی فوکوس در داخل ایران دریافت لوح تقدیر رنگی برای جوایز کسب شده در جشنواره های خارجی .
هریک از اعضای فیاپ که توسط کلوپ عکس فوکوس در جشنواره های خارجی شرکت کرده و موفق به کسب جایزه شوند ، لوح تقدیر از نماینده فیاپ دریافت خواهند کرد .
امکان شرکت در جشنواره های خارجی به عنوان “عضو مشورتی”
اعضای فیاپ می توانند نمونه عکس های خود را برای نمایندگی فیاپ در ایران ارسال کنند و برای هر جشنواره ای که مایل به شرکت هستند ، در سایت ثبت درخواست کنند . عکس های آنها توسط علی سامعی ؛ نماینده فیاپ در ایران ؛ انتخاب شده و برای شرکت در جشنواره مربوطه ارسال خواهد شد . به این دسته از اعضا “عضو مشورتی” گفته می شود . این مشاوره انتخاب آثار برای اعضای فیاپ رایگان است .
دریافت اخبار عکاسی ایران و جهان از راه پیامک و ایمیل
معرفی علاقمندان به عضویت در انجمن عکاسی آمریکا , PSA , به این انجمن جهت عضویت
پوشش اخبار موفقیت های اعضا در سایت فوکوس
ارسال اخبار موفقیت ها و نمایشگاه های اعضا برای رسانه های مختلف و خبرگزاری ها
امکان شرکت در جشنواره های خارجی از طریق فوکوس

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)