طراحی فرم قرارداد از : www.andisheh-no.com

مرجع اطلاعات مشاغل مرتبط با عروسی : www.shabearezoha.com

بسم التعالی

مجلس شما اعتبار شماست

( اعتبار خود را به چه کسی میسپارید )

نام برگذار کننده مراسم : .....................                                                                                            تاریخ : ..... / ..... / .... 13

                                 تعداد نفرات : ..................

قیمت کل

( تومان )

تعداد

 

قیمت واحد

( تومان )

شرح

موضوع

ردیف

 

 

 

منوی غذای شماره ........ به شرح ذیل میباشد :

 

 

 

 

منوی غذا

1

 

 

 

5 نوع آبمیوه طبیعی

کافی شاپ

2

 

 

 

انواع بستنی ( سنتی ، میوه ای )

بستنی

3

 

 

 

انواع نوشیدنی ها ( سرد و گرم )

نوشیدنی

4

 

 

 

سیستم کامل نورپردازی

نورپردازی

5

 

 

 

ارکستر با خواننده / Dj

موزیک

6

 

 

 

به نسبت نفرات

گل آرایی

7

 

 

 

انواع سفره های عقد ، سفره شماره ........

عقد

8

 

 

 

ورود عروس و داماد با آتش سرد ( یک مرحله / دو مرحله )

آتش بازی

9

 

 

 

بار میوه

بار میوه

10

 

 

 

بار شمع

بار شمع

11

 

 

 

سفره خانه سنتی : ( چای ، قلیان ، تنقلات )

پذیرایی داخل باغ

بازارچه

سفره خانه

12

 

 

 

5 نوع میوه فصل انتخابی

2 نوع شیرینی و کیک عروس و داماد

میوه ، شیرینی و ...

13

 

 

 

پارکینگ با پارکبان

ورودی فرش قرمز

تونل نور و تندیس و نورپردازی کل باغ و آب نما

پارکینگ ، ورودی

14

 

 

 

14% حق سرویس و 6% مالیات بر ارزش افزوده

حق سرویس

15

 

 

 

منوهای مختلف ، منوی انتخابی شماره ......

فیلمبرداری و عکاسی مراسم

16

 

 

 

 

موارد دیگر

16

این قرارداد در تاریخ ...... / ...... / ...... فی ما بین متقاضی آقا / خانم ........................................ به شماره شناسنامه ...................... و شماره تماس ثابت ..................................... و شماره همراه ......................................... به آدرس ...................................................................................................................................... و مجری .............................................. با آدرس و شماره تماس های ثبت شده در پا نوشت این قرارداد تنظیم و به امضا طرفین با شروط و بند های ذیل میرسد و هر کدام از طرفین موظف به رعایت بند ها و قوانین قرارداد میباشند .

بند های قرارداد به شرح ذیل میباشد :

1 - قرارداد فیلمبرداری و تصویر برداری به طور جداگانه تنظیم میگردد و در صورت انتخاب در این قرارداد منوی انتخابی ذکر میگردد.

2 هرگونه سرو مشروبات الکلی و مصرف مواد مخدر در مراسم ممنوع میباشد و عواقب ناشی از تخلف متقاضی و میهمانان ایشان بر عهده خود ایشان میباشد و مجری مسئولیتی در این مورد بر عهده ندارد و تذکرات لازم قبلا به متقاضی از طرف مجری داده شده است .

3 مراسم به صورت جداگانه ( آقایان و خانم ها ) و در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران برگذار میگردد و مجری تعهدی در قبال عواقب ناشی از تخطی از قانون متقاضی بر عهده ندارد و متقاضی شخصا پاسخگوی این مسئله خواهند بود .

4 در صورت رساندن خسارت به تجهیزات ، دکور ها ، ظروف و اموال باغ از شروع تا پایان مراسم از طرف متقاضی یا میهمانان ایشان ، متقاضی میبایست خسارات وارده را تا قبل از خروج از باغ تالار جبران نمایند .

5 مجری میبایست تمامی بند های مندرج در جدول را تمام و کمال و در چهار چوب نمونه کار های گذشته خود به نحو احسند به اجرا برساند و متقاضی نیز میبایست یک وکیل ( ناظر ) را به عنوان نماینده قانونی خود به جهت تایید مراحل اجرای برنامه به مجری معرفی نمایند .

6 -  مجری تعهدی بابت تامین غذا و میوه و شیرینی و دیگر اغلام پذیرایی اضافه بر قرارداد برای میهمانان خارج از پیشبینی متقاضی نداشته و متقاضی میبایست پیش بینی های قبلی را در خصوص تعداد میهمان های خود داشته باشند .

7 غذا و پذیرایی ارکستر ( گروه موزیک ) ، نورپرداز ، فیلمبردار ، عکاس و افراد از این قبل که در مراسم حضور دارند نیز بر عهده متقاضی میباشد و متقاضی میبایست این افراد را نیز در لیست میهمانان خود لحاظ بفرمایند .

8 شروع مراسم در تاریخ ......... / ......... / ......... از ساعت .............................. الی .................................. میباشد و پس از گذشت این ساعت مجری تعهدی در قبال ارائه سرویس به متقاضی نداشته و مراسم به پایان خواهد رسید و تالار / باغ تعطیل خواهد شد .

9 متقاضی میبایست قبل از روز مراسم تسویه حساب کامل انجام دهد در غیر اینصورت مجری تعهدی برای ارائه سرویس و خدمات به متقاضی نداشته و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی در این رابطه را نخواهند داشت .

10 طرفین قرارداد حق هیچگونه اعتراض و شکایتی خارج از چهار چوب قرارداد مکتوب شده در هیچ دادگاه و شورایی را ندارند .

10 مبلغ کل این قرارداد جمعا به مبلغ .......................................................... میباشد که متقاضی مبلغ ............................................................ به عنوان بیعانه و پیش پرداخت اولیه جهت تنظیم قرارداد به مجری در تاریخ عقد قرارداد پرداخت کرده اند .

نام و نام خانوادگی و مهر و امضا متقاضی                                                         نام و نام خانوادگی و مهر و امضا مجری

طراحی فرم قرارداد از : www.andisheh-no.com

مرجع اطلاعات مشاغل مرتبط با عروسی : www.shabearezoha.com