عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی

Planting and care and beauty of women’s nails

انجام پروژه های عکاسی و فیلمبرداری ساخت کلیپ و گزارش تصویری سمینارها و همایش های زیبایی و آرایشی بانوان و آقایان در ایران ، توسط گروه آتلیه عکاسی و فیلمبرداری اندیشه نو .

 

پروژه عکاسی و فیلمبرداری از آموزش و امتحانات سوگل حداد

مدرس بین المللی شرکت هارمونی آمریکا در ایران

کاشت ناخن ، ژلیش ، مانیکور ، پدیکور

nail polish base coat lacquer led gels acrylic nails extensions manicure pedicure harmony sogol hadad  300x181 - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی

کلاس های آموزش مربی بین المللی زیبایی ناخن با مدرس بین المللی کمپانی هارمونی آمریکا ، سوگل حداد ، خدمات لاک ناخن آرایش مانیکور آموزش ژلیش پدیکور

 

برای مشاهده صفحه های اجتماعی ما ، روی آیکون های زیر کلیک کنید

telegram download buttom 300x295 - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی   instagram - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی     com aparat - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی     youtube icone 5846 96 - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی    facebook logo 4 - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی   twitter%20logo%20ateliyer - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی    google plus icon  circle iconset  martz90 20 - عکاسی و فیلمبرداری آموزش و سمینار زیبایی آرایشی

آتلیه عکاسی اندیشه نو ارائه کننده خدمات نوین عکاسی در شاخه های مختلف از جمله زیبایی و آرایشی میباشد .
برای هماهنگی برای عکاسی با شماره ۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹ تماس گرفته و یا در تیگرام پیام دهید .

 

نمونه ویدئو های ساخته شده برای سوگل حداد ، مدرس بین المللی کمپانی هارمونی آمریکا

توسط گروه آتلیه عکاسی و فیلمبرداری اندیشه نو با مدیریت مهندس نیما نصیری نائینی

کلاس های آموزشی سوگل حداد مدرس کمپانی هارمونی ، کاشت ناخن ، فرنچ ، مانیکور

آموزش کاشت ناخن ژلیش توسط مدرس بین المللی سوگل حداد از کمپانی هارمونی

با اصطلاحات متخصصان ناخن آشنا شوید!

متخصصان ناخن اغلب فراموش می کنند که اصطلاحات ساده کارشان، برای مردم عادی شبیه به زبان مریخی است. آشنایی نداشتن مشتریان با این اصطلاحات تکنیکی ممکن است سوءتفاهم یا توقعات نادرست ایجاد کند. به نوشته سایت تخصصی ناخن در این مطلب تصمیم داریم شما با اصطلاحات متخصصان ناخن آشنا شوید! اگر آماده اید یک زبان جدید یاد بگیرید با ما همراه باشید:

 

انواع لاک های ناخن:

لاک پایه یا بیس Base Coat

نوعی محلی یا لاک که به عنوان پایه و زیرساخت محافظ روی ناخن تمیز زده می شود و باعث چسبندگی بهتر لاک به ناخن طبیعی می شود. یکی از کاربردهای آن می تواند پیشگیری از لک شدن و رنگ گرفتن ناخن طبیعی توسط لاک های تیره و پررنگ باشید.

لاک ناخن Nail Polish/ Lacquer

لایه رنگی که روی ناخن های دست یا پا زده می شود و به آن ها رنگ و درخشندگی می بخشد.

لاک تری فری

لاکی در ترکیب شیمیای آن سه ماده مضر فرمالدئید (Formaldehyde)، تولوئن (Toluene) و دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate/ DBP) به کار نرفته است.

لاک فایوفری

لاکی که در ترکیب آن تولوئن (Toluene)، دیبوتیل فتالات (Dibutyl Phthalate)، فرمالدئید (Formaldehyde)، صمغ فرمالدئید (Formaldehyde resin) و کافور (Camphor) به کار نرفته باشد.

لاک هفت روزه

این یک نوع ژل لاک نیست، بلکه لاک ناخنی است که حدود ۷ روز دوام می آورد بدون اینکه پریدگی های مشهودی در ظاهرش رخ بدهد. در مقایسه با لاک های سنتی که دوام شان بسته به میزان کاری که از ناخن های تان می کشید بین ۳ ساعت تا یک هفته است، این لاک ها حداقل تا یک هفته سالم می ماند.

لایه نهایی یا برق ناخن Top Coat

این لاک اغلب بی رنگ و براق است اما اخیرا نمونه مات آن هم به بازار آمده است. این لاک از لاک رنگی شما محافظت می کند و به مانیکور شما دوام می بخشد. یکی از کاربردهای آن چسباندن تزیینات و نگین ها روی ناخن است.

با اصطلاحات متخصصان ناخن آشنا شوید!

انواع ژل های ناخن UV/ LED Gels

ماده شیمیایی بر پایه رزین صمغ است که روی ناخن دست یا پا قرار می گیرد و تنها با قرار گرفتن در معرض نور UV یا LED به مدت مشخص خشک و ثابت می شود.

ژل لاک Gel Polish

لایه نازک تری از ژل نرم و انحلال پذیر که مثل یک لاک معمولی روی ناخن زده می شود اما بسیار قوی تر از لاک معمولی است که حداقل دو هفته دوام دارد. برای استفاده از ژل لاک نیازی نیست که ناخن های طبیعی ابتدا سوهان خورده و سطح شان زبر شود

ژل نرم یا انحلال پذیر Soak off Gel/ Soft Gel

نوعی از رزین های ژلی است که استون می تواند در آن ها نفوذ کرده و رزین موجود در ترکیب شان را از بین ببرد که در نتیجه آن، می توان ژل تثبیت شده را بدون آسیب دیدن ناخن طبیعی، از روی آن جدا کرد. ژل های نرم اغلب استحکام لازم جهت اکستنشن (تیپ) یا اضافه کردن طول ناخن ها را ندارد.

ژل سخت Hard Gel

گونه نفوذناپذیری از رزین های ژلی است که با قرار گرفتن در استون از سطح ناخن جدا نمی شود و تنها راه برداشتن آن ها، سوهان زدن یا رشد طبیعی ناخن است. معمولا از این نوع ژل ها به دلیل استحکام شان، برای اکستنشن ها و اضافه کردن به طول ناخن یا به عنوان لایه ای محافظ روی ناخن طبیعی استفاده می شود. رزین ژلی انعطاف پذیری بیشتری نسبت به رزین آکریلیک دارد.

ناخن های آکریلیک Acrylic Nails

آکریلیک نوعی رزین سخت است که از ترکیب پودر و مایع حاصل می شود. تثبیت این نوع رزین از طریق واکنش شیمیایی پودر و مایع (مونومر) و سپس تبخیر آن، صورت می گیرد. رزین آکریلیک انعطاف پذیری کمتری نسبت به رزین ژلی دارد.

کاشت ناخن Full Set

زمانی است که هیچ کاری روی ناخن های شما انجام نشده و ماده ای (ژل یا آکریلیک) روی ناخن طبیعی تان قرار ندارد و تصمیم گرفته اید توسط اکستنشن یا اوورلی به ناخن های تان شکل بدهید. برای این کار زمان و مواد زیادی مصرف می شود.

ترمیم کاشت ناخن Fill

زمانی انجام می شود که از کاشت ناخن شما ۲ تا ۳ هفته گذشته است و می خواهید فاصله میان لایه کار شده قبلی و ریشه ناخن تان مجددا توسط مواد پر شود. ترمیم مخصوص ناخن های کاشته شده با ژل سخت یا آکریلیک است. ژل لاک ها یا ژل های نرم باید هر ۲ تا ۳ هفته توسط استون از روی ناخن برداشته شود و مجددا روی ناخن های طبیعی شما کار شود.

اوورلی Overlay

زمانی است که ژل سخت یا آکریلیک روی ناخن طبیعی دقیقا به همان اندازه خود آن و صرفا به منظور افزایش استحکام نه به منظور افزایش طول ناخن آن قرار می گیرد. این کار اغلب زمانی انجام می شود که ناخن های طبیعی شما بسیار شکننده اند یا از ناخن های تان برای انجام کارهای سخت استفاده می کنید و احتمال آسیب دیدن شان زیاد است.

اکستنشن ناخن Extensions

این دسته از خدمات اغلب روی ناخن های دست جهت افزایش طول و استحکام آن ها انجاممی شوند که در مورد ناخن های پا نیز قابل اجرا است. برای این منظور سه راه وجود دارد: اول اینکه: از رزین های ژلی نفوذناپذیر (ژل سخت) یا رزین آکریلیک استفاده می شود. در این حالت از یک قالب پلاستیکی یا مقوایی استفاده می شود تا ژل یا آکریلیک روی ناخن قرار گیرد و مقداری هم تا روی قالب امتداد یابد، پس از تثبیت ژل یا آکریلیک قالب برداشته می شود.

در روش دوم: برای اکستنشن از تیپ یا سر ناخن های مصنوعی آماده استفاده می شود که ممکن است از جنس پلاستیک، فایبرگلس یا غیره باشد. پس از قرار دادن این سر ناخن ها روی ناخن طبیعی، ژل سخت یا آکریلیک روی ناخن قرار می گیرد و به صورت دلخواه شکل داده می شود.

روش سوم هم چسباندن ناخن مصنوعی با طرح های متنوع یا تیپ های فرنچ شده آماده توسط چسب مخصوص روی ناخن است.

مانیکور پیشرفته یا اسپا مانیکور Spa Manicure

اسپا مانیکور شامل خیساندن ناخن های دست، شکل دادن به آن ها، کنار زدن کوتیکل، لایه برداری از دست تا آرنج، استفاده از کرم به همراه ماساژ دست و لاک زدن است. ارائه این خدمات معمولا ۶۰ دقیقه زمان می برد. به طور معمول اسپا مانیکور شامل مراقبت های اضافه ای همچون استفاده از پارافین نمی شود.

پدیکور ساده Basic Pedicure

یک پدیکور ساده شامل خیساندن پا، شکل دادن به ناخن ها، کنار زدن کوتیکل، استفاده از کرم و لاک زدن است. این خدمت حدودا ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان می برد.

پدیکور پیشرفته یا اسپا پدیکور Spa Pedicure

اسپا پدیکور شامل خیساندن پا، شکل دادن یا چیدن ناخن ها، کنار زدن کوتیکل، لایه برداری از پا تا سر زانو، نرم کردن پینه ها، استفاده از کرم به همراه ماساژ پا و نهایتا لاک زدن است. ارائه این خدمات معمولا ۴۵ تا ۶۰ دقیقه زمان می برد. به طور معمول اسپا پدیکورها شامل مراقبت های اضافه ای همچون استفاده از پارافین نمی شود.

در این لیست قصد داشتیم توضیح مختصری در مورد خدمات پایه ناخن ارائه دهیم. چرا که معتقدیم اگر بر اصطلاحات این کار تسلط داشته باشید، بهتر می توانید خدمات ناخن مورد نیازتان را درخواست کنید و از نتیجه نهایی نیز رضایت بیشتری خواهیدداشت. اگر تعریفی ناقص است یا اصطلاحات ضروری دیگری به نظرتان می رسد که اضافه شدنش به فهرست می تواند مفید باشد، خوشحال می شویم پیشنهادات تان را با ما در میان بگذارید.

 

انواع کاشت ناخن و بهترین روش‌های آن

این روزها کاشت ناخن یکی از متداول ترین خدمات زیبایی است که به بانوان ارائه می‌ شود. دلایل زیادی است که یک خانم را مجاب می‌کند تا به کاشت ناخن روی بیاورد. نارضایتی از ظاهر ناخن، عدم رشد ناخن‌ها،جلوگیری از جویدن ناخن بر اثر استرس، عدم داشتن وقت کافی برای رسیدگی شخصی به ناخن و … همه و همه می‌توانند دلایلی باشند که یک خانم برای کاشت ناخن به سالن‌های زیبایی مراجعه کند. اما کاشت ناخن چیست و چه روش‌هایی برای آن وجود دارد؟

کاشت ناخن در واقع قرار گرفتن لایه ای از ژل یا پودر روی ناخن است که باعث افزایش ضخامت و طول ناخن‌ها می‌شود. در ابتدا تنها روش‌های ژل و پودر متداول بودند اما در حال حاضر روش‌های کاشت زیادی به مخاطبان این بازار اراءه می‌شود که در ادامه شما را با آنها آشنا خواهیم کرد.

کاشت ناخن به صورت قالبی

این روش یکی از بی کیفیت ترین و ساده ترین روش‌های کاشت ناخن استدر نوع کاشت ناخن، مواد کاشت روی ناخن مصنوعی زده می شود و بعد از ضد قارچ زدن روی ناخن ها این ناخن مصنوعی را روی ناخن فشار می دهند تا بچسبد و بعد ناخن مصنوعی را می کنند. به دلیل ای که این نوع کاشت نیازی به به سوهان کشی ندارد پس از مدت کوتاهی به اصطلاح ناخن هوا می‌گیرد.

کاشت ناخن قالبی سریعترین نوع کاشت است اما عموما به کسانی توصیه می‌شود که خودشان ناخن های هم سایز، صاف و یکدستی دارند. چرا که اگر ناخن‌های شما ناهماهنگ باشد و قالب با حالت اصلی ناخن‌های شما همخوانی نداشته باشد احتمال هواگیری و تشکیل قارچ بسیار بالا خواهد بود. همچنین به دلیل ضخیم بودن کاشت ناخن، کار از حالت طبیعی خود خارج می شود.

کاشت ناخن پودری

این روش از بهترین روش‌های کاشت ناخن است. در این روش ابتدا به سر ناخن یک قطعه ناخن مصنوعی چسبانده می‌شود و پس از تنظیم طول دلخواه مشتری و سوهان کشی و زدن ضد قارچ ، کاشت را با ترکیب پودر و لیکویید انجام می‌دهند. پس از این مرحله ناخن را دقیق و با ظرافت تمام سوهان کشی می‌کنند. این روش از مقاوم ترین و زیباترین روش‌های کاشت ناخن است. اما به دلیل زمانبر بودن فرآیند کاشت بیشتر به خانم هایی توصیه می‌شود که وقت و حوصله کافی برای زیباسازی ناخن‌های خود دارند و می‌توانند در هر جلسه‌ی کاشت ناخن یک ساعت و نیم تا دو ساعت برای ناخن‌های شان وقت بگذارند.

کاشت ناخن ژل

مواد کاشت ناخن به روش ژلی به صورت آماده در بازار موجود و قابل خریداری است. در این روش هم پس از قرار دادن تیپ و زدن ضد قارچ، کاشت را با مواد ژل انجام می‌دهند و سپس ناخن را زیر دستگاه UV قرار می‌دهند تا ژل خشک شود. بعد از این مرحله سوهان کشی انجام می‌شود.

این روش ایمن ترین کاشت از لحاظ سلامتی ناخن است. ناخن در کاشت ژل دچار کمترین آسیب خواهد شد اما در این روش مقاومت ناخن کاشته شده از مقاومت ناخن کاشته شده با پودر کمتر است. در بعضی مواقع کاشت ناخن ژله ای برای کسانی که عادت به جویدن ناخن دارند هم پیشنهاد می شود زیرا به دلیل طعم بد مواد ژل و کنده نشدنش این عادت از سر آن ها می افتد. چسب ناخن حساسیت زا نیست اما ممکن است برخی به مواد کاشت ناخن حساسیت داشته باشند که در آن صورت پوست آن ها دچار اگزما می شود و باید هر چه سریع تر کاشت ناخن را بردارند.

کاشت ناخن میکس

ناخن میکس یک ناخن ترکیبی است و از دو نوع کاشت پودری و ژله ای تشکیل شده است، ما هم کاشت‌ناخن ژله ای و پودری را توضیح دادیم، در این روش بعد از این که از ضد قارچ استفاده شد و مراحل کاشت پودری را انجام شد و بعد از این که سوهان کشی انجام شد یک لایه ژل روی ناخن کشیده می‌شود و سپس ناخن داخل دستگاه یووی قرار داده شده و ناخن آماده می شود. کاشت ناخن میکس محکم، زیبا و نسبت به بقیه کاشت ها کمی گران تر است.

همچنین روش های دیگری هم وجود دارد که با الهام از روش‌های اصلی که در بالا توضیح دادیم ابداع شده اند در ادامه توضیح مختصری در مورد هریک از روش ها خواهیم داد. کاشت اکرلیک همان کاشت پودر است که به وسیله قلم انجام می‌شود. کاشت دوال هم نوع دیگری از کاشت است که ترکیب کاشت پودر و قالب است.

کاشت ناخن موقت یا نمازی هم اصطلاح دیگری است که در صورت مراجعه به سالن ها قطعا با آن مواجه خواهید شد. این روش شامل تیپ گذاری است و در حقیقت تنها طول ناخن را بلند می‌کند. نوع دیگر کاشت ناخن، کاشت سیلک است. در این روش که همانند روش پودر است به جای استفاده از تیپ از ورقه نازکی به نام سیلک استفاه می‌شود. نوع آخر کاشت کاشت گیاهی است که به جای استفاده از تیپ از فیبر استفاده می‌شود و برای کاشت از مواد گیاهی مخصوص استفاده می‌کنند.

 ارسال نظر


هفده + چهار =