اگر فایلی در موبایل یا توسط دوربین های شخصی گرفتید و میخواهید آن را با کیفیت چاپ کنید ، لابراتوار چاپ عکس اندیشه نو در خدمت شما است .

توجه کنید این لیست بدون عکاسی و رتوش و کراپ و طراحی و هر نو خدمات دیگری است و لابراتوار ما فقط به مشتریان و نه همکاران خدمات ارائه میکند .

لذا مشتریان عزیز فایل های خود را دقیق مطابق سایز درخواستی کراپ ، رتوش و یا طراحی کنید و برای ما در تلگرام ارسال کنید به شکل فایل و سپس هزینه آن را نیز به کارت ما واریز و تصویر رسید آن را ارسال کنید تا برای شما سفارش چاپ انجام شود .

شماره ما در تلگرام جهت ارتباط و ارسال رسید واریز یا فایل های عکس ۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹ میباشد و برای سفارش اولیه ما پذیرش حضوری نداریم و فقط پس از چاپ میتوانید بعد اعلام آماده شدن چاپ ها حضوری مراجعه کنید .

در زیر لسیت قیمت چاپ عکس درج شده و در ادامه نیز لیست قیمت چاپ آلبوم درج شده در لیست جداگانه ، لذا پس از مطالعه ، بهت سفارش با ما در ارتباط باشید .

در صورت ارسال فایل عکس برای چاپ در بازه زمانی ۱۱:۳۰ الی ۱۶ هر روز ، در صورت تایید ما ، در همان روز در بازه زمانی ۱۹ الی ۱۹:۳۰ سفارش چاپ ها آماده تحویل است ، البته آلبوم طبق توضیح جدول زمانی در حدود ۱۵ تا ۳۰ روز کاری برای چاپ و صحافی و جلد شدن نیاز دارد .

چی میتونه بهتر از چاپ عکس ها باشه ، قطعا بهترین سوپرایز یک آدم میتونه چاپ عکس هایی باشه که باهاش خاطره داره و بهش هدیه داده بشه .

شما میتونید عکس های گرفته شده خودتون رو به شکل آماتور یا حرفه ای برای ما ارسال کنید و یک چاپ با کیفیت بسیار بالا در حد و اندازه عکس های آتلیه ای دریافت کنید .

لابراتوار اندیشه نو در طول ایام هفته ، غیر از روز های تعطیل ، با هماهنگی قبلی تلفنی ، آماده ارائه خدمات رتوش ، طراحی ، چاپ ، شاسی ، صحافی و جلد آلبوم و عکس به شما میباشد .

اگر در آتلیه ای عکس گرفتید و فایل های عکستون رو دارید یا عکاسی از شما عکس گرفته و شما فایل عکس ها رو در اختیار دارید یا عکس هایی روی گوشیتون هست که تمایل به چاپشون دارید ، میتونید روی خدمات ما حساب کنید .

نیاز به مراجعه حضوری نیست و عکس هاتون رو برای ما به شکل فایل ارسال میکنید و هزینه رو پرداخت میکنید و بعد میشه حضوری یا با پیک چاپ عکس ها رو در هر نقطه ای دریافت کنید .

تمامی خدمات چاپی لابراتوار اندیشه نو برای عموم مردم و مشتریان است و ما خدمات به همکاران خارج از این جدول تعرفه نداریم .

اگر نیاز به چاپ آلبوم عکس دارید و عکس هاتون رتوش و طراحی نشدن ، باید هز دو این هزینه ها رو پرداخت کنید تا ما اول براتون عکس ها رتوش و طراحی کنیم و بعد برای چاپ و صحافی و جلد آماده بشه .

اگر در یک عکس بیش از یک چهره و فرد باشه ، طبق جدول هزینه هر فرد اضافه در عکس جداگانه دریافت میشه برای رتوش .

اگر عکس هاتون رو در سایزی که میخواهید سفارش دهید کراپ نکردین با هزینه جداگانه مندرج در جدول ، عکس براتون کراپ میشه .

برای سفارش آنلاین چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین خدمات و تحویل ساده ، با ما در ارتباط باشید .

 

لیست قیمت سفارش چاپ عکس ( بدون رتوش و طراحی و صحافی و کراپ ، فقط چاپ )

البته در این لیست هزینه رتوش و طراحی و کراپ عکس نیز جداگانه ارائه شده است

هزینه رتوش عکس طراحی عکس چاپ عکس مشتری و دوربین های دیجیتال و موبایلی و کراپ عکس در لابراتوار چاپ عکس اندیشه نو 1402

هزینه رتوش عکس طراحی عکس چاپ عکس مشتری و دوربین های دیجیتال و موبایلی و کراپ عکس در لابراتوار چاپ عکس اندیشه نو ۱۴۰۲

مسئولیت چاپ عکس و آلبوم عکس و شاسی کردن عکس بسیار بالا است و با توجه به هزینه های سنگین ، در صورت خرابی در زمان صحافی یا شاسی یا جلد کردن ، خسارت بالایی برای لابراتوار دارد ، لذا اگر فایل های شما استاندارد کراپ ، رتوش و طراحی نشده باشند ، مسئولیتی بر عهده ما نیست ، اما اگر ایرادی در روند چاپ یا صحافی و … باید ، ما در زمان تحویل کار به شما ، اگر موردی مرتبط مشاهده کردین ، کارتون رو مجدد بازگشت زده و وظیفه داریم سالم و درست کار رو تحویل شما دهیم ، لذا در زمان تحویل کار ، حتمی کار ها رو چک کنید کامل ، زیرا پس از تحویل ، موردی قابل قبول نخواهد بود .

لیست قیمت سفارش چاپ آلبوم عکس دیجیتال ( بدون رتوش و طراحی و کراپ ، فقط چاپ ، صحافی و جلد )

هزینه چاپ عکس مشتری و لیست قیمت نرخ چاپ و صحافی آلبوم 1402

هزینه چاپ عکس مشتری و لیست قیمت نرخ چاپ و صحافی آلبوم – لابراتوار چاپ عکس و ظهور عکس اندیشه نو ۱۴۰۲

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)