عکس ثبت نام دانشگاه – مدارس – کنکور – مهد کودک

University and school registration photo

برای رزرو وفت عکاسی و رزرو زمان مراجعه ، با ما در ارتباط باشید

۰۹۱۹۴۹۲۹۵۰۹

لطفا بدون رزرو وقت قبلی مراجعه نداشته باشید
عکس ثبت نام در دانشگاه ها

هر ساله در ماه های شهریور و مهر و گاهی هم برای نیمه دوم سال تحصیلی در بهمن و اسفند ماه ، افرادی برای ثبت نام مدارس و دانشگاه ها اقدام میکنند .

برخی از این افراد از طریق کنکور و برخی بر اساس سوابق تحصیلی اقدام به ثبت نام در دانشگاه ها میکنند .

عکس ثبت نام دانشگاه عکاسی کنکور دانشکده سایت سنجش فایل پرسنلی اتلیه تهران

عکس ثبت نام دانشگاه عکاسی کنکور دانشکده سایت سنجش فایل پرسنلی اتلیه تهران

( مشاهده لیست قیمت با کلیک روی لینک آبی )
نرخ خدمات عکس اتلیه عکاسی پرسنلی و بیومتریک اندیشه نو در شرق تهران

نرخ خدمات عکاسی پرسنلی بیومتریک سفارت ویزا ۱۴۰۲ اتلیه عکس ویزامتریک – مدرسه گذرنامه پاسپورت خدمت سربازی دانشگاه پروفایل گواهینامه بایومتریک – لیست قیمت تعرفه هزینه

عکس ثبت نام در مدارس و مهد کودک ها

برای ثبت نام در مدارس نیز اخیرا نیاز به ثبت نام در سامانه واحدی هست و سنجش سلامت کودک و … و مانند قبل نیست که برای ثبت نام اول به مدارس مراجعه میشد ، بخصوص برای سال اولی ها .

بسیاری از افراد برای ثبت نام خود به کافی نت ها و دفاتر خدمات فنی مراجعه میکنند ، که در زمان ثبت نام نیاز به فایل عکس پرسنلی برای ثبت نام است که خوب این خدمات در شاخه خدمات این مراکز نیست و باید برای دانشجو یا دانش آموز از قبل عکسی در آتلیه عکاسی تهیه کنید و سپس فایل آن را دریافت و به مراکز خدمات کامپیوتری یا کافی نت ها برای ثبت نام مراجعه کنید یا خودتان از طریق گوشی یا کامپیوتر ثبت نام را انجام دهید .

عکس ثبت نام مدارس عکاسی مهد کودک مدرسه اتلیه عکاسی تهران

عکس ثبت نام مدارس عکاسی مهد کودک مدرسه اتلیه عکاسی تهران – مشخصات و ابعاد استاندارد عکس پرسنلی بیومتریک مدارس

عکس ثبت نام در کنکور دانشگاه

همچنین برای ثبت نام در کنکور نیز نیاز به یک فایل عکس پرسنلی میباشد .

یکی از مراحل اولیه ثبت نام کنکور سراسری بارگذاری عکس داوطلب در سامانه ثبت نام کنکور می باشد . تصویر بارگذاری شده بر روی سایت از اهمیت بالایی برخوردار است به همین خاطر شرکت کنندگان کنکور سراسری باید شرایط عکس ثبت نام کنکور اعم از کیفیت و سایز تصویر را رعایت کنند .

یکی از مهم ترین مواردی که هنگام ثبت نام کنکور باید بدان توجه کرد ، شرایط مورد نیاز عکس ثبت نام کنکور سراسری می باشد . توجه داشته باشید عکسی که زمان ثبت نام در سایت ثبت نام بارگذاری می گردد باید شرایط خاصی داشته باشد . این تصویر کاربرد مهمی زمان برگزاری کنکور سراسری برای شناسایی چهره افراد و همچنین جلوگیری از تقلب دارد .

بسیاری از متقاضیان به دلیل عدم اطلاع از شرایط و نحوه بارگذاری تصویر داوطلب هنگام تکمیل فرم ثبت نام کنکور سراسری با مشکل مواجه شده و نمی توانند وارد مراحل بعدی ثبت نام گردند . به همین خاطر در ادامه این مقاله شرایط لازم برای عکس ثبت نام کنکور ، نحوه آپلود ، حجم عکس ثبت نام کنکور و ویرایش تصویر داوطلب و همچنین ، اهمیت این عکس هنگام ثبت نام کنکور سراسری پرداختیم .

 

ثبت‌نام و بارگذاری مدارک دانشجویان ورودی جدید در آموزشیار دانشگاه آزاد اسلامی

پس از مشاهده نتیجه قبولی خود در سایت azmoon.org و اطمینان از پذیرش، به سایت آموزشیار به نشانی edu.iau.ac.ir مراجعه نموده و نسبت به ثبت مدارک خود اقدام نمایید .

 

شرایط عکس ثبت نام کنکور

همزمان با آغاز ثبت نام کنکور اردیبهشت ماه ، داوطلبان می توانند با تکمیل مدارک لازم برای ثبت نام وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شده و اقدام به تکمیل مراحل ثبت نام خود نمایند . یکی از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری آپلود فایل عکس داوطلب بر روی سامانه ثبت نام می باشد . عکس مذکور باید دارای شرایط مشخصی باشد تا سامانه بتواند این عکس را تایید کرده و به داوطلب اجازه ورود به سایر مراحل و تکمیل فرم ثبت نام را دهد .

متاسفانه برخی عکسی را گرفته به شکل چاپ شده و بعد آن را اسکن میکنند که این کار بسیار اشتباه است و کیفیت عکس کاهش میابد ، اما ما در مجموعه آتلیه عکاسی اندیشه نو ، در کنار چاپ عکس میتوانیم فایل عکس را نیز ارائه کنیم و یا فقط فایل عکس یا فقط چاپ عکس را ارائه داشته باشیم و هیچ محدودیتی در انتخاب این خدمات در کنار هم یا به تنهایی ندارید .

عکس برای ثبت نام کنکور باید چگونه باشد؟

برای پاسخ به این سوال داوطلب می بایست دفترچه ثبت نام کنکور سراسری را مطالعه کند . شرایط لازم برای بارگذاری عکس پرسنلی دارای شرایط زیر می باشد . توجه داشته باشید در صورت استفاده از عکس غیر معتبر ، ثبت نام متقاضی باطل و اجازه شرکت در آزمون به وی داده نمی شود .

تصویر انتخابی مربوط به سال جاری بوده و حدالامکان رنگی و با زمینه سفید باشد .

عکس داوطلب می بایست تمام رخ ، کامل و واضح بدون اثر مهر ، منگنه و لکه باشد .

عدم استفاده از عکس روی مدارک شناسایی ( کارت ملی ، شناسنامه )

بانوان هنگام ثبت نام کنکور سراسری باید حجاب کامل داشته و صورتشان به طور کامل مشخص باشد .

عکس باید تمام رخ بوده و تمام اجزای صورت به وضوح نمایان باشد .

عدم استفاده از عینک ، شال ، کلاه ، شیشه رنگی یا تیره که باعث مخفی کردن برخی از اجزای صورت می گردد .

ابعاد عکس ۴*۳ یا ۴*۶ و بدون حاشیه اضافی

اندازه تصویر داوطلب حداقل ۲۰۰ * ۳۰۰ و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰

حداکثر حجم تصویر داوطلب حداکثر ۷۰ کیلوبایت

فرمت عکس JPEG

کاملا واضح ، در قالب JPG ، بدون حاشیه های اضافی ، تمام رخ ، عکس مربوط به شش ماه گذشته باشد ، رنگی و با زمینه سفید
مدارک لازم برای ثبت نام کنکور

مدارک لازم برای ثبت نام کنکور شامل اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی هر داوطلب است . صحت تمامی این اطلاعات پس از اتمام مراحل ثبت نام توسط سازمان سنجش بررسی خواهد شد .

ویرایش عکس ثبت نام کنکور

در مهلت ثبت نام کنکور سراسری  تعدادی از داوطلبان کنکوری به دلیل بی دقتی یا سپردن فرایند ثبت نام خود به فرد دیگری متوجه می شوند که تصویر آپلود شده در سایت سنجش و فرم ثبت نامشان دچار مشکل شدند یا اصلا تصویر آپلود شده عکس فرد نمی باشد . به همین خاطر سازمان سنجش امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور اعم از عکس داوطلب ، اطلاعات فردی و تحصیلی فرد را تا پایان زمان ثبت نام را برای داوطلبان فراهم کرده است .

همزمان با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری برخی داوطلبان در بخش هایی همچون جنسیت ، دین ، زبان خارجه و حتی عکس داوطلب با مشکلاتی مواجه می شوند . سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری کننده کنکور سراسری برای رفع مشکلات احتمالی در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، برخی از اطلاعات را به صورت اینترنتی و برخی را با استفاده از مراجعه به باجه رفع نقص کنکور سراسری برطرف می کند .

آن دسته از افرادی که با دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری خود اشکالاتی از جمله فاقد مهر عکس ، واضح نبودن عکس ، درج عکسی به جز عکس داوطلب ( اشتباه عکس ) و … شدند می بایست با کارت ورود به جلسه خود به باجه رفع نقص مراجعه نموده تا نماینده سازمان سنجش اقدام به ویرایش عکس فرد نماید .

اهمیت عکس ثبت نام کنکور

همانطور که می دانید کنکور سراسری یکی از بزرگترین رقابت های علمی کشور محسوب می شود که سالانه تعداد زیادی به هدف قبولی در رشته و دانشگاه های برتر ایران اقدام به شرکت در این ماراتن نفسگیر می کنند . در این میان افراد سودجو اقدام به فریب افراد کنکوری کرده و با فریب این افراد و دریافت مبلغی از آنان فردی دیگر را جایگزین داوطلب کنکوری کرده تا سر جلسه آزمون حاضر گردد .

سازمان سنجش به عنوان مجری برگزار کننده کنکور سراسری برای برخورد با اینگونه تخلفات حین جلسه آزمون سراسری عکس مندرج بر روی کارت ورود به جلسه فرد را با مدرک شناسایی و تصویر خود داوطلب تطبیق می دهد . یکی از دلایل اهمیت وضوح عکس مندرج بر روی کارت ورود به جلسه همین امر می باشد .

لذا برای تهیه عکس استاندارد دارای شرایط لازم و کیفیت مناسب و ابعاد درست ، میتوانید به آتلیه تخصصی اندیشه نو مراجعه کنید .

عکاسی بیومتریک مدارس ، شناسنامه و پاسپورت عکس استاندارد پرسنلی آتلیه ای

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)